Zobacz, ile kroków potrzeba, aby uruchomić AMG One

Obraz artykułu zatytułowanego Zobacz, ile kroków trzeba wykonać, aby uruchomić AMG One

obrazek: Mercedes Benz

Po pięciu długich latach produkcja AMG One w końcu rozpoczęła się tego lata w Wielkiej Brytanii. Hybrydowy hipersamochód został po raz pierwszy zaprezentowany i ogłoszony w 2017 roku. To dosłownie układ napędowy Formuły 1 wciśnięty w samochód dopuszczony do ruchu ulicznego. prawdopodobnie jeden z najfajniejszych samochodów drogowych, jakie kiedykolwiek wyprodukowano. Ale to też jest cholernie skomplikowane, który pochodzi z terytorium Oczywiście. Teraz wreszcie mamy dowód na to, jak bardzo jest to skomplikowane.

W filmie opublikowanym na YouTube według U Shmeebsakrótki film konto popularnego motoryzacyjnego YouTubera Shmee150zobaczymy cały proces, który jest jego częścią po prostu uruchom silnik w AMG One. To jak przygotowanie statku kosmicznego do lotu. ORAZAdam Ismail zwrócił uwagę tego lata: „Zapalenie to także cały proces: najpierw uruchamiają się silniki na przedniej osi, a także katalizatory, które muszą zostać podgrzane, zanim silnik spalinowy będzie mógł dołączyć do imprezy”.

Obraz artykułu zatytułowanego Zobacz, ile kroków trzeba wykonać, aby uruchomić AMG One

obrazek: Mercedes Benz

Wszystko to prawda, jak zobaczysz poniżej.

Jak uruchomić nowy AMG ONE!

Naliczyłem nie mniej niż cztery oddzielne kroki włączyć AMG Jeden. I to z wyjątkiem sześciu różnych ustawień trybu jazdy, w które można go przełączyć po pełnym rozgrzaniu i włączeniu zasilania.

W końcu jednak nic z tego nie może mieć znaczenia. Szkoda wiedzieć, że żaden z nas, normalnych ludzi, nigdy nie doświadczy tego wspaniałego dzieła inżynierii. A ci, którzy tego doświadczą, to 275 osób, których stać na jego cenę 2,7 miliona dolarów. Mam nadzieję, że kilku z nich faktycznie jeździ tym arcydziełem, zamiast pozwolić mu siedzieć gdzieś w garażu.

Leave a Comment