Zestaw słuchawkowy Meta Quest 3 pojawi się w przyszłym roku

Według samej Meta wygląda na to, że w przyszłym roku dostaniemy kolejny zupełnie nowy zestaw słuchawkowy Quest. Będzie to nowy zestaw słuchawkowy dla konsumentów, zasadniczo Meta Quest 3, inny od drogiego Quest Pro, który właśnie został wprowadzony na rynek.

Firma po cichu spadła podczas dzisiejszego raportu kwartalnego o zyskach Meta, mówiąc, że spodziewa się, że jej koszty wzrosną w najbliższym czasie, częściowo z powodu „kosztów sprzętowych Reality Labs spowodowanych wprowadzeniem naszych konsumenckich zestawów słuchawkowych Quest nowej generacji pod koniec przyszłego roku”. “

Chociaż Meta nadal nie nazwała bezpośrednio tego zestawu słuchawkowego Quest Quest 3, dyrektor generalny Mark Zuckerberg mówił o tym wcześniej w wywiadach. w tym jeden, w którym powiedział że będzie to „w przedziale cenowym 300, 400, 500 USD, ta strefa”. Pojawiło się również wiele przecieków i plotek dotyczących urządzenia, w tym taki, który sugerował, że będzie to zestaw słuchawkowy do rzeczywistości mieszanej technologicznie znajduje się gdzieś pomiędzy Quest Pro i Quest 2.

Wcześniej The Information informowało, że Meta miała cztery gogle VR zaplanowane na lata 2022-2024, w tym dwa nowe gogle Meta Quest. Jednym z nich okazał się Quest Pro, a te same plotki sugerowały, że budżetowy model Quest 3 może pojawić się na horyzoncie do 2024 roku.

Ciekawie będzie zobaczyć, jak Meta znacznie przewyższa Quest 2 pod względem przystępności i użyteczności, ponieważ nasza recenzja Quest 2 nazwała go „zabójczym zestawem słuchawkowym VR” z licznymi ulepszeniami w stosunku do swojego i tak już niesamowitego poprzednika.

Rebekah Valentine jest reporterką IGN. Możesz ją znaleźć na Twitterze @DuckValentine.

Leave a Comment