„Zdeformowane” genitalia Harveya Weinsteina pokazane ławie przysięgłych w procesie o przestępstwa seksualne w Los Angeles

W piątek ławie przysięgłych w procesie Harveya Weinsteina o przestępstwa seksualne w Los Angeles pokazano zdjęcia genitaliów zhańbionego hollywoodzkiego potentata.

Zdjęcia zostały umieszczone w kopercie z innymi zdjęciami i raportami przedstawionymi 12-osobowej ławie przysięgłych w prywatnym pokoju w Los Angeles Superior Court.

Akta zostały przedłożone jako dowód w procesie Weinsteina dotyczącym 11 przypadków zgwałcenia i napaści seksualnej na pięć kobiet w latach 2003-2014.

The intymne części skazanego zboczeńca są w centrum ostatniego procesu Weinsteina.

Zhańbiony producent filmowy doznał blizn i zmian w narządach płciowych po operacji w 1999 roku, mającej na celu wyleczenie gangreny Fourniera, powiedzieli prokuratorzy. Lekarze usunęli część moszny Weinsteina i umieścili ją w jego udach.

„Operacja pozostawiła dość zauważalne blizny, a zobaczysz zdjęcia” – powiedział w poniedziałek zastępca prokuratora okręgowego Paul Thompson.

Harvey Weinstein rzekomo masturbował się na twarzy aktorki w 2003 roku.
AP

W środę jego prawnik wypytał ofiarę za rzekome kłamstwo na temat jąder Weinsteina, zmuszając ją do szczegółowego omówienia ich wyglądu. Nienazwana ofiara, która twierdzi, że została napadnięta w 2013 roku, powiedziała przysięgłym, że Weinstein miał „problemy z jądrami” i że była „częścią jego”. Zostało to zgłoszone przez Daily Beast.

Obrazy zostały odsłonięte zaledwie jeden dzień po zeznaniach aktorki „Dirty Dancing 2”. Weinstein masturbował się na jej twarzy w 2003 roku, kiedy jego asystentka czekała przed jego pokojem hotelowym, żądając, by zrobiła mu “masaż nago”.

Ówczesny 22-latek powiedział, że Weinstein wepchnął ją do łóżka, ale nigdy nie widział genitaliów Weinsteina.

Z drutami pocztowymi

Leave a Comment