Zbiór stron internetowych, które wyglądają jak komputery stacjonarne

Projektowanie stron internetowych przeszło długą drogę od tych beztroskich dni Web 1.0. Istnieje wiele zasad tworzenia czystej i wydajnej strony internetowej, ale czasami fajniej jest je wyrzucić i być kreatywnym. W tym duchu [Simone] stworzył niesamowitą kolekcję stron internetowych, które naśladują działanie komputera online.

Kolekcja internetowa bardzo dobrze pasuje do tego tematu. Podczas wizyty będzie migać ekran Award BIOS. Stamtąd otrzymujemy interfejs podobny do Windows 95, pełen linków do innych stron, które emulują układ pulpitu komputera. Dostępny jest nawet wygaszacz ekranu 3D, który wyskakuje, jeśli za długo najedziesz.

Tutaj jest Przeglądaj.aplikacjaktóry półdokładnie informuje o komputerze w motywie podobnym do systemu MacOS 9. W międzyczasie kliknięcie „To tak, jakbyś pracował” przeniesie Cię do dziwna gra jest przekonująca w powielaniu biurowej banalności. Plac Gwiezdnego Szlaku oferuje doskonałe wibracje vaporwave, podczas gdy inni po prostu chcą się wiernie replikować różne OS w oknie przeglądarki.

To zabawna kolekcja stron internetowych, od dziwnie znanych do wręcz imponujących odtworzeń wcześniejszej rzeczywistości. Z pewnością fajnie jest kliknąć na chwilę i zobaczyć, co tam jest. Lubimy coś dobrego efemerydy internetowe wokół tych części!

Leave a Comment