Zamówienia w przedsprzedaży kontrolera DualSense Edge są już dostępne w PlayStation Direct

Obraz: Naciśnij kwadrat

Aktualizacja: Tak jak uwaga, zamówienia przedpremierowe na DualSense Edge są teraz również dostępne w Stanach Zjednoczonych, więc sprawdź to, jeśli chcesz dodać jeden z tych padów do swojego arsenału PS5:

Należy pamiętać, że niektóre z zewnętrznych linków na tej stronie są linkami partnerskimi, co oznacza, że ​​jeśli klikniesz na nie i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielki procent ze sprzedaży. Przeczytaj nasze Ujawnienie FTC Po więcej informacji.


Oryginalny artykuł: Jak obiecanoKontroler DualSense Edge PS5 jest na zamówienie w przedsprzedaży dzisiaj, 25 października.

Pro pad, który zawiera konfigurowalne wyzwalacze, dźwignie i przyciski wstecz, jest obecnie dostępny w przedsprzedaży w krajach europejskich, Francji, Niemczech, Holandii, Belgii, Luksemburgu i Wielkiej Brytanii, a Stany Zjednoczone pojawią się nieco później . . Przypominamy, że elegancki kontroler przywróci Ci 209,99 GBP / 239,99 EUR / 199,99 USD.

Jeśli pomyślnie złożysz zamówienie w przedsprzedaży, otrzymasz urządzenie DualSense Edge po jego premierze 26 stycznia 2023 r. Od tego dnia będzie ono dostępne w ogólnej sprzedaży za pośrednictwem PlayStation Direct, a u innych sprzedawców pojawi się około miesiąca później.

Leave a Comment