Żagle Way of Water Runtime przez ostatnie trzy godziny — The Hollywood Reporter

Przygotuj się na długą kąpiel.

James cameron‘z Awatara: Ścieżka wody ma czas trwania odpowiadający 13-letniemu oczekiwaniu na sequel, około trzech godzin i 10 minut, mówią źródła Hollywoodzki reporter.

Awatar 2 ma nadzieję dołączyć do elitarnego klubu dłuższych hollywoodzkich narzekających, którzy robili hity w kinach, w tym Avengers: Koniec gry (trzy godziny i 2 minuty) i Camerona Tytaniczny (trzy godziny i 14 minut). Oba filmy znalazły się na 2. i 3. miejscu na liście Comscore najbardziej dochodowych filmów wszechczasów na świecie. Kasanieskorygowane o inflację.

Oryginał Camerona Awatara, wydany w grudniu 2009 roku, pozostaje numerem 1 przez te wszystkie lata później. Ten film był o około 29 minut krótszy niż sequel, czyli dwie godziny i 41 minut.

Filmy wydłużyły się podczas pandemii COVID-19, a wiele zdjęć z hollywoodzkich wydarzeń trwa dłużej niż dwie godziny i 30 minut, co jest uważane za długie według tradycyjnych standardów. (Jedynym wyjątkiem był hit kasowy Sony Spider-Man: Bez drogi do domuktóry znalazł się tuż pod drutem w dwie godziny i 28 minut.)

Ten trend utrzyma się do końca roku. macka grudnia Babilonod Paramount i filmowca Damiena Chazelle, trwa co najmniej trzy godziny, mówią wtajemniczeni THR. A także Marvel i Disney Czarna Pantera: Wakanda na zawszektóra otwiera się 11 listopada, trwa dwie godziny i 41 minut. Matt Reeves Ordynanswydany na początku tego roku, działał przez dwie godziny i 55 minut.

Długość filmu zawiera napisy, które mogą trwać do 10 minut.

XX wiek i Disney, dom Ścieżka wody, jeszcze nie opublikowano oficjalnego czasu wykonania sequela, ale długość filmu zaczęła przeciekać, gdy tylko otrzymał oficjalną ocenę. (Film ma ocenę PG-13 w USA.) Niektóre kina nieumyślnie umieszczają godziny seansów na swoich stronach internetowych podczas publikowania ocen.

Disney, który odziedziczył Awatara franczyzy, gdy kupił ją 20th Century Fox, odmówił komentarza.

Na początku września Cameron przyleciał z Nowej Zelandii po D23 wykonać pół tuzina scen z Ścieżka wodyktóry filmowiec wyprodukował również wraz ze swoim długoletnim partnerem Lightsstorm Jon Landau. Gwiazdy Zoe Saldaña, Sam Worthington, Sigourney Weaver i Stephen Lang osobiście byli na konwencji. Duża część materiału filmowego przedstawiała wciągającą pracę Camerona pod wodą.

Niedługo po wydaniu D23 przez Disneya i 20th Century a zremasterowana wersja pierwszego Awatara w celu przygotowania publiczności do sequela. Reedycja filmu zarobiła imponujące 76 milionów dolarów i więcej w światowych kasach, podnosząc obecną sumę filmu do ponad 2,92 miliarda dolarów.

Ścieżka wody ponownie skupiając się na Sullym Worthingtona i postaci Saldaño, Na’vi Neytiri. Dziesięć lat po oryginale, podąża za ich rodziną z dodatkowymi gwiazdami, w tym nowicjuszami franczyzy Vin Diesel i Kate Winslet.

Awatar: Ścieżka Wody otwiera się w Ameryce Północnej w dniu 16 grudnia, zgodnie z harmonogramem globalnym.

Leave a Comment