Zaginiona kobieta znaleziona w Pythonie po połknięciu w całości

  • 54-letnia zaginiona kobieta w Indonezji została w całości połknięta przez pytona, podała policja.
  • Grupa poszukiwawcza kobiety odkryła niezwykle nadętego węża.
  • Po zabiciu i rozczłonkowaniu pytona odkryli w żołądku nienaruszone ciało kobiety.

Władze w Indonezji szukały zaginionej 54-letniej kobiety w jej miejscu pracy, kiedy natknęły się na 22-metrowego pytona, który wydawał się niezwykle rozdęty.

Zabili i rozcięli węża i znaleźli ciało kobiety, całe i nienaruszone, w żołądku węża.

Kobieta, zidentyfikowana jako Jahrah, wyjechała w niedzielę rano do pracy na plantacji kauczuku w Jambi na wyspie Sumatra. Lokalne media podały, że zaginęła, gdy wieczorem nie wróciła do domu BBC.

Po tym, jak jej mąż znalazł część jej ubrań i narzędzi do pracy, zwołał grupę poszukiwawczą. Dzień później znaleziono węża z wybrzuszonym ciałem.

„Ofiara została znaleziona w żołądku węża”, powiedział lokalny szef policji AKP S Harefa lokalnym agencjom, dodając, że wąż miał do 7 metrów, czyli około 22 stóp wysokości. Harefa powiedział CNN Indonezja Po rozcięciu brzucha byli w stanie potwierdzić, że była zaginioną kobietą.

„Ciało ofiary nie zostało zniszczone, gdy znaleźliśmy je wewnątrz węża, co oznacza, że ​​dopiero niedawno zostało połknięte w całości” – powiedziała lokalna policja. Washington Post.

Niezwykłe jest, aby pytony połykały ludzi, chociaż istnieją rzadkie doniesienia o podobnych przypadkach. W 2017 roku nagranie wideo uchwyciło mężczyznę w Indonezji, który zaginął i został później znaleziono wewnątrz pytona o długości 23 stóp. W następnym roku była kobieta, również w Indonezji pyton połknął w całości podczas sprawdzania jej upraw.

Pytony zwykle połykają jedzenie w całości, na co pozwala im ich wyjątkowa anatomia szczęki rozchylają się na tyle szeroko, aby objąć przedmioty znacznie większe niż obwód ich własnego ciała.

„Są dusicielami, więc owijają się wokół ciebie. Dają ci śmiertelny uścisk. Robisz wdech, a twoje ciało się kurczy, uścisk się zacieśnia i nie możesz wydychać” – Nathan Rusli, dyrektor Fundacja Herpetofauna z Indonezji powiedziała The Post. „Górna i dolna szczęka węża są połączone więzadłami, są dość elastyczne. Potrafią połykać zdobycz większą niż rozmiar ich głowy”.

Rusli powiedział również, że oszacował, że wąż w ostatnim incydencie był pytonem siatkowym, który może urosnąć do ponad 20 stóp długości.

Leave a Comment