Zaginiona babcia zjedzona żywcem przez pytona, kobieta połknięta żywcem

Władze twierdzą, że zaginiona indonezyjska babcia została w ciągu weekendu połknięta przez 22-metrowego pytona.

Rodzina 54-letniej kobiety zgłosiła jej zaginięcie po tym, jak w niedzielę poszła zbierać gumę na plantacji w pobliżu jej domu w Jambi w Indonezji. CNN Indonezja. Miasto położone jest na Sumatrze, drugiej pod względem długości wyspie w kraju.

Szef policji Betara Jambi S. Herafa powiedziała gazecie, kiedy mąż poszedł jej szukać, znalazł tylko jej sandały, kurtkę, szalik i nóż.

Według szefa, dwa dni po jej zniknięciu grupa poszukiwawcza znalazła pytona z sieci z dużym wybrzuszeniem w brzuchu.

Szef policji tak powiedział Czasy Indii w żołądku węża znaleziono kobietę, a jej ciało wydawało się w dużej mierze nienaruszone.

Impreza w Zoo zamknięta po ucieczce Cobry:Jadowita kobra królewska „Houdini” ucieka i zamyka większość ogrodów zoologicznych w Szwecji

„Po tym, jak mieszkańcy rozerwali brzuch węża, okazało się, że… zmarła kobieta (zaginiona kobieta)” – powiedział Harefa CNN Indonesia.

Nikt nie był świadkiem zjedzenia kobiety.

Starożytny włochaty ślimak?:Ślimak został odkryty w 99-milionowym bursztynie z epoki mezozoicznej

Władze twierdzą, że zaginiona indonezyjska babcia została najwyraźniej zjedzona żywcem przez 22-metrowego pytona.

Pytony siatkowe to najdłuższe węże na świecie, niektóre dorastają do 28 stóp długości, według informacji z Muzeum Historii Naturalnej.

Węże wspinają się na drzewa, owijając się ciasno wokół pni i wykorzystując siłę mięśni do podciągania się.

Natalie Neysa Alund przekazuje najświeższe wiadomości dla USA TODAY. Skontaktuj się z nią na nalund@usatoday.com i śledź ją na Twitterze @natalia_natalia.

Leave a Comment