Yoko Taro na zawsze usunie tych fanów Square Enix

Zdjęcie na okładce mangi SINoAlice przedstawia dziewczynę trzymającą telefon pokryty krwią.

Czy mogę dostać uhhhh… szczęśliwe zakończenie?
Ilustracja: Kwadratowy Enix

Zwykle, gdy serwery gier online przestają działać, gracze nie mają szansy wyjść w pewnym blasku chwały przed nadejściem ostatniego świtu. Ale z drugiej strony, większość gier nie ma dziwaczności Nerka twórca Yoko Taro jako ich reżyser.

Chodzi o grę SINOALICES, darmowa gra akcji typu gacha firmy Square Enix na urządzenia z systemem iOS i Android. Wcielasz się w nią jako postacie z bajek, takie jak Królewna Śnieżka, Kopciuszek, Śpiąca Królewna i Księżniczka Kaguya, które walczą o ożywienie swoich twórców, aby zapewnić im szczęśliwe zakończenie. Gdzieś po drodze z pomocą przyszła walka o szczęśliwe życie Nerka oraz Drakengard 3 postacie podczas specjalnych wydarzeń kooperacyjnych. Jednak dla graczy z Hongkongu, Tajwanu i Makau SINoAliceZamknięcie serwerów 10 listopada pokrywa się ze specjalną misją zaprojektowaną przez Tara. Po jej ukończeniu gracze zostaną wylogowani z gry na zawsze.

„Po wyczyszczeniu całego końcowego łuku i[n] zostanie odtworzony końcowy klip. Gdy klip się skończy, będziesz zmuszony się wylogować. Wtedy nigdy nie będziesz mógł. logo. ja nigdy Ponownie,” sino_polskikonto fanów na Twitterze, które tłumaczy SINoAlicenapisał tweety z oficjalnego konta użytkownika. „Proszę, wyczyść wszystko, zanim wkroczysz”NieR fani zrozumieją.

Alert spoilera dla Nier: Automata.

Ilustracja: Kwadratowy Enix

Read More: Nerka Gra RPG twórcy Fairy Tale jest tak ponura, że ​​aż głupia

Misje meta-końcowe w Taroverse nie są nowym zjawiskiem. w Nier: automaty‘z końcówką E, gracze musieli zdecydować, czy chcą wyczyść wszystkie ich dane gry w zamian za asystowanie innemu graczowi podczas finałowej walki z bossem w grze. Podczas gdy zakończenie E wywołało a poczucie wspólnoty z twoim kolegą z drużyny SINoAlice unosi się jak samotna ostateczna i brutalna kurtyna.

Według sino_english, funkcja kooperacji w grze zostanie wyłączona, a gracze staną przeciwko „bardzo silnemu” ostatecznemu przeciwnikowi. Jeśli przegrasz, nie będziesz mógł kontynuować. Dziewięć na dziesięć dzisiaj SINoAliceOstateczne misje, zwane wersetami, zostały wydane. SINoAliceDziesiąty i ostatni werset ma ukazać się 3 listopada, dając graczom siedem dni na ukończenie ostatniej misji fabularnej gry mobilnej. To rozwiązanie jest szczególnie brutalne, biorąc pod uwagę, że w grach gacha gracze inwestują znaczną część swoich rozporządzalnych dochodów w odblokowywanie postaci i tym podobne. Niemożność zalogowania się i zobaczenia ich jasnych i błyszczących twarzy anime to los, którego nie życzyłbym mojemu najgorszemu wrogowi.

Kwadratowy Enix

„Gdy dojdziesz do końca, Biblioteka zostanie na zawsze zamknięta na zawsze. Po tym nie ma powrotu. Nawet jeśli chcesz pomóc swoim przyjaciołom w przejściu rozdziału, nie ma możliwości bezpośredniej pomocy. Gdy to się skończy, wszystko zniknie” – napisał sino_english.

Czytaj więcej: Nier: automatyReżyser: „Mogę być w jakiś sposób załamany”

W odniesieniu do tego w odniesieniu do tego SINoAliceHistoria jest już meta jak diabli z jej uroczymi postaciami z bajek walczącymi o szansę na szczęśliwe zakończenie, moje pieniądze są na Taro, aby pozostawić graczom jeszcze bardziej meta-erowe zakończenie w ostatnim filmie z gry. Ufnie, SINoAliceZakończenie nie będzie przypominało podobnie niebawem zaginionej mangi fantasy Shonen Jump, Gildia Łowców: Czerwony Kapturekgdzie bohaterowie się bawili anulowanie mangi. Najważniejszym z nich był jego główny antagonista, który udowodnił, że subtelność jest dla tchórzy, kiedy powiedział: „Historia, która nie bawi, zostaje porzucona. Kiedy nasz świat zostanie opuszczony, zniknie.” Miejmy tylko nadzieję SINoAliceGrupa wschodzących postaci ma swoje szczęśliwe życie.

Leave a Comment