Wyniki 8. tygodnia NFL: Seahawks 27, Giants 13 zwycięzcy i przegrani

The Seattle Seahawks wchodzą w listopad nie tylko ze zwycięskim rekordem, ale także z pierwszym miejscem w niezbyt chwalonym NFC West. Ten zespół miał wygrać pięć lub sześć, a teraz ma pięć. Jeśli w zeszłym roku miałeś ochotę zgrzytać zębami, oglądając agresywnie nudny zespół, Seahawks 2022 wyciągnął 180 i nadal wywołuje podekscytowanie.

Po niedzielnym zwycięstwie 27-13 nad drużyną czas na zwycięzców i przegranych Giganci Nowego Jorku. Na tej liście nie ma zbyt wielu przegranych!

Zwycięzcy

Geno Smith

Statystyki wyglądają dobrze, ale nie są nadzwyczajne: 23/34 za 212 jardów i 2 TD, 0 INT. Smith był znacznie lepszy niż sugerował wynik pudła i był znacznie bliżej około 300 jardów i trzech niszczycieli czołgów, w przeciwieństwie do tego, co faktycznie otrzymał.

Jednym z uderzeń Smitha było to, że nie prowadził zwycięskiej jazdy w sytuacji sprzęgła. Co chcesz teraz powiedzieć? Z wynikiem remisującym 13-13, Smith poszedł 5/5 na 75 jardów i przyziemienie do Tylera Locketta. Czy chcesz przenieść cele na czas, gdy drużyna przegrywa? A w ostatnich dwóch minutach? Cienki.

Nie jest tajemnicą, że nie byłem optymistą, że Geno zagra nawet na średnim poziomie. Facet gra świetną piłkę nożną i nie zamierzam przesuwać bramek i umieszczać tam kwalifikacji jako środka obrony mojego początkowego punktu. Myliłem się co do Geno. Bardzo źle. A także udowadnia, że ​​jest cholernie dobrym liderem zespołu.

Pete Carroll

Powiedziałem mój post w zeszłym tygodniu o nim jako o sztabie, więc skupię się na trenerze. Martwiłeś się o absurdalnie ciężką wykroczenie w momencie wymiany Russella Wilsona? Seattle to jedna z najtrudniejszych drużyn w NFL. I oczywiście, gdyby Wilson odszedł, notorycznie konserwatywny główny trener nie odważyłby się zaufać Geno Smithowi w trudnych sytuacjach na 4. miejscu. Dzisiaj Carroll zdecydował się na to 4 i 1, 4 i 2, a Seattle zamieniło się w obu przypadkach w sytuacjach przejściowych.

Pojawiły się uzasadnione skargi na decyzje Pete’a w grze, złe decyzje i złe decyzje przy czwartej doli, ale nie jest on też tak nieelastyczny, jak mogłoby się wydawać. Może nadszedł czas, aby przemyśleć narrację „napalonej gry”, na którą zapracowała, ponieważ rok 2018 jest naprawdę jedynym rokiem, w którym był naprawdę absurdalny. Myślę, że we wczesnych latach Russella Wilsona było to więcej niż uzasadnione, ponieważ Wilson był również ważną częścią gry biegowej. Dodatek? Kiedy chciał podać, podawał piłkę.

Ja też wezmę L na tym froncie. Pete nadal go ma. Gra nie ominęła go.

DK Metcalf

Nie byłem podekscytowany pomysłem gry w DK, biorąc pod uwagę jego kontuzję, ale odpowiedział na wezwanie i miał 6 chwytów na 55 jardów i przyłożenie. Jego najlepszą grą była prawdopodobnie konwersja 3 i 14, która doprowadziła do TD otwierającego grę. Nadal frustrujące jest obserwowanie niespójnych rąk Metcalfa i jego problemów z wątpliwymi podaniami, ale nadal jest zdecydowanie pozytywny dla tego przestępstwa.

Czwarta ćwiartka Kennetha

Kenneth Walker ma pięć przyłożeń. Czterech z nich jest w czwartej kwarcie, “czwartej kwarcie Kennetha” w dniu, w którym został wyciszony.

Will Disley

Normalnie jest tam, by podać swoje podanie, ale dzisiaj jest to dla drużyn specjalnych. Wujek Will zmusił Richiego Jamesa Jr. do fumble w pierwszej połowie, a następnie odzyskał fumble w drugiej połowie. Już samo to może uczynić z niego gracza tygodnia w drużynach specjalnych.

Travis Homer

Wróć na plac zabaw i zobacz, co robi! Pierwszym wielkim zagraniem było złapanie i bieg z 21 jardów, które dało mu bramkę z gry w trzeciej kwarcie, a następnie decydującym czynnikiem (właściwie) była wymuszona fumble na Richiego Jamesa Jr.

Jason Myers

Kolejny tydzień bez nieudanego rzutu z gry i wiesz, że to jego rok, w którym może strzelić pod kątem i nadal przebijać się przez kręgle. Punkty były na wagę złota, więc świetnie, że znów się postarał.

Linia obrony

Giants OL może nie mieć dwóch startujących, ale utrzymanie Saquona Barkleya w odległości zaledwie 53 jardów na 20 ciosów to wielka sprawa. Zwolnili również Daniela Jonesa pięć razy bez większego wysiłku, więc obrona Clinta Hurtta szybko się składa. Obrona w obronie była świetna.

Naszyjnik LJ

Miał trafienie QB i obronione podanie! On żyje!

Uchenna Nwosu

To nie tylko dwa worki z Nwosu, to umiejętność osłaniania Saquona Barkleya w dół pola i pomoc w pogoni za Barkleyem w biegu. Nwosu był świetnym transferem i teraz prowadzi zespół z pięcioma workami, robiąc większy wpływ niż tylko jego statystyki.

BRUUUUUUUUUUUUUUU

Dał nam wszystko, od kilku nacisków (to powinny być worki!) do ogromnego -8 jardów TFL, wpychając Daniela Jonesa w Saquona Barkleya po karę spalonego! Lubię to spotkanie.

Jordyn Brooks i Cody Barton (!!!)

Brooks spasował, ale krzyknął na Bartona, żeby go zgarnął i obronę podania (no dobra, to nietrafione przechwycenie, ale to była 4. przegrana, więc lepiej go nie łapać).

Ryan Neal

Na szczęście radził sobie tylko z konwulsjami, więc nic mu nie jest. Neal był świetny od czasu przejęcia Josha Jonesa i wierzę, że był bardzo pomocny w poprawie obrony Seahawks w ciągu ostatnich trzech tygodni.

Ukryj Mafe

Nowicjusz został zwolniony przed przerwą i nadal jest bardzo dobry w walce. Głównym celem Mafe jest zdobycie po QB i myślę, że z czasem zobaczymy jego ogólny wzrost.

Shelby Harris

Jak duże było przechwycenie Jonesa przy wyniku 20-13? Silnik Harrisa jest niesamowity i pamiętam, że był w Denver.

Michael Jackson

Odłożę na tydzień Tariqa Woolena na bok i wychwalam Michaela Jacksona, który w ostatnich tygodniach naprawdę się nakręcił i lata na piłce, żeby rozbijać podania. Poprowadził wszystkich Seahawków z trzema obronnymi podaniami, a jedyną rzeczą, która mnie wkurzyła, było to, że nie miał przewrotu ani przyłożenia. Treść Halloween/Thriller pisze się sama! Cóż, przynajmniej Kenneth Walker III sprawił, że Thriller stał się świętem.

Przegrani

Tyler Lockett

Ok, więc jest to interesujące, ponieważ mogę łatwo uczynić Locketta zwycięzcą przyłożenia zielonego, jako moment odkupienia dla kogoś, kto rzadko miał złą grę w swojej karierze. Niestety nadal muszę go nazwać przegranym, bo prawdopodobnie mecz nie jest tak wyrównany bez przegranej fumble – Lockett do dziś nie przegrał w ofensywie – i nieudanego przyłożenia w trzeciej kwarcie. Nieczęsto widzimy Locketta, który spędza takie popołudnie, ale to był wtedy wstrząsający czas i cieszę się, że w końcu się udało.

Rozpocznij blokowanie

Trudne zadanie dla linii ofensywnej Seahawks, ponieważ mijane dziury były rzadkością. Austin Blythe jest zdenerwowany, ale jasne jest, że Gabe Jackson walczy. Nie jestem pewien, czy istnieje potrzeba zmiany Jacksona i Phila Haynesa, skoro mogliby równie łatwo uruchomić Haynesa i grać z nim w każdym snapie.

Bezpieczeństwo piłki

To siedem przegranych fumbles dla Seahawks w tym roku, remisujących ze Świętymi w większości w NFL. Muszę to naprawić!

Jerome Boger

Żeglarze?! Naprawdę?! Nie zasłużyli na złapanie zbłąkanego.

Uwagi końcowe

• Marquise Goodwin rzuciła przyłożenie, ale nadal dała 4 chwyty na 33 jardy i, co najważniejsze, jest realną opcją YAC.
  • Dee Eskridge miał tyle samo wślizgów, co rzut karny. Miał jeden haczyk (który był pop-passem, który jest w zasadzie biegiem). W drugim roku jego najlepszym atrybutem może nie być blokowanie.
  • Przepustka na łopatę zadziałała! Shane Waldron to prawdziwy cudotwórca. Wycofuję całą moją krytykę pod jego adresem.
  • Kevin Kugler i Mark Sanchez to przyjemna para do słuchania. Dobrze jest mieć ekipę transmisyjną NFL, która nie jest boleśnie zła! Sanchez może być obiektem żartów o swojej karierze, ale jest zabawny i zna się na mikrofonie, ale nie jest apodyktyczny.
  • Przyjęli tylko trzy rzuty karne przeciwko Seahawkom! To mile widziana zmiana po niechlujnych flagach i kilku lepkich rzeczach, które widzieliśmy przez cały sezon.
  • Rewanż kardynałów będzie znacznie trudniejszy niż pierwszy mecz. Nie tylko dlatego, że jest na cholernym stadionie, ale dlatego, że wrócił DeAndre Hopkins. Odbiorcy, z którymi Seahawks grali w ciągu ostatnich trzech tygodni, hm… cóż, nikogo nie przerażają. Hopkins to elita, a Rondale Moore jest niebezpieczny na otwartym polu. Jeśli Seattle wygra ten pojedynek i pokona Arizonę (skutecznie wysyłając karty z pościgu NFC West), trudno nie dać się zwieść temu, co ten zespół może zrobić. Czy nie jest to o wiele lepsze niż tankowanie i wyciąganie produktu, którego nie można oglądać?