Wynik końcowy Lakers vs. Nuggets 121-110: Lakers wygrali swój pierwszy mecz w sezonie

Noc, która rozpoczęła się od wycofania koszulki George’a Mikana, przypominającej o wielkości Lakers zawodnicy dotarli do historycznego, zakończonego pierwszym zwycięstwem sezonu, kiedy LA pokonało Denver 121:110.

Na początek była to kolejna gra, kolejna kiepska noc strzelecka dla Los Angeles, ponieważ pierwsza zaczęła się od gorszego strzelania. Wiele pominiętych otwartych lay-upów doprowadziło do łatwych koszyków przejściowych dla Denver. Na koniec pierwszego deficytu wynosił pięć punktów. Pozytywnym akcentem jest umiejętność gry Anthony’ego Davisa. On przegapił poprzedni mecz z bólem dolnej części plecówi potoczył się ze skoku. Miał 11 punktów i jako pierwszy był doskonały 5 z 5 z boiska.

W drugiej kwarcie ofensywa Lakers pokazała oznaki życia. Russell Westbrook trząsł się, piekł i wyglądał jak super łódź podwodna Darwin Ham nabierał poezji przez cały sezon poza sezonem, a zespół nadal atakował farbę, zdobywając prawie połowę punktów od wewnątrz. LeBron wciąż miał problemy, wygrywając z boiska 4 do 11, ale Lakers nadal grali w przerwie.

Bycie 0-5 oznacza, że ​​nie wygrasz i prawdopodobnie nie radzisz sobie zbyt dobrze. Jednym z aspektów, z którym zmagali się Lakers, jest trzeci. Przegrywali co trzecią kwartę przed niedzielnym meczem.

LeBron zrobił wszystko, co mógł, aby zmienić ten stan rzeczy. Rozpoczął kwartę od dwóch rzutów z boiska i był najlepszym strzelcem meczu w trzeciej połowie, pomimo trudnej pierwszej połowy, którą miał. Tylko LeBron może źle wyglądać podczas meczu, a gdy spojrzy się na liczby, jest on liderem produkcji zespołu. Następnie Lonnie Walker zapalił się, a Lakers szturmem zdobyli kwartał. Zajęli trzecie miejsce po serii 13-0 i prowadzili przez osiem, wchodząc na trzecie miejsce, co jest również ich największą przewagą w sezonie.

Ośmiopunktowa przewaga jest fajna, ale żadna przewaga w NBA nie jest bezpieczna. Czwarta kwarta była w tę iz powrotem, z Denver biegającym i Los Angeles co jakiś czas reagującym. Lakers ostatecznie zamknęli grę i nigdy nie pozwolili Denverowi zbliżyć się do pięciu. Wszystkie kluczowe elementy zostały wykonane w niedzielę. LeBron miał 26 punktów, Anthony Davis miał double-double z 23 punktami i 15 zbiórek, Russ miał 16 w rzutach 6 z 12, a 3 z 5 rzutów Lonniego Walkera z trzech było dla Denver zbyt wielkim wyzwaniem. To był tylko jeden mecz, ale zwycięstwo było bardzo potrzebne.

Kluczowe rzeczy

W przypadku Purpurowego i Złotego Prawo Murphy’ego w pełni obowiązywało w październiku. Jeśli AD był w toku, Russ był nieobecny; jeśli Russ był w środku, AD odpadał. Jeśli byli oboje, Russ grał całkiem słabo. Obrona była dobra, ale strzelanina była straszna. Prowadzili ligę w przechwytach, ale noc w noc odbijali. Przy 1-5 Lakers mają dużo pracy, aby wrócić na tor, ale w niedzielę wieczorem pojawiły się oznaki, że gdzieś w tym składzie jest dobry zespół.

Więcej Lakers mów zasubskrybuj podcasty Silver Screen i Roll iTunes, Spotify, Zszywacz lub Podcasty Google. Możesz śledzić Edwina na Twitterze pod adresem @ECreates88.