Wynik końcowy Lakers vs. Bryłki 110-99: Lakers znów przegrywają

The Lakers w środę wszedł bez zwycięstwa i zmierzył się z Nikolą Jokiciem i drużyną Bryłki Denver. Wyszli nadal bez wygranej i przegrali 110-99.

Gra rozpoczęła się szybko po obu stronach i Rozpoczyna się Austin Reaves odkąd Russell Westbrook zmaga się z kontuzją ścięgna podkolanowego, drużyna strzela lepiej i zdobywa więcej bramek. Zespół strzelał ogólnie lepiej, 40% z boiska, ale rzuty za trzy punkty nadal były słabe, w pierwszym osiągnęły wynik 2 do 9. Kolejnym szokującym wynikiem było to, że LeBron stracił gola w pierwszym i strzelił tylko jednego gola z gry próba w ostatnich sekundach kwarty.

W drugim LeBron zaczął przejmować ofensywnie. Zdobył 7 pierwszych 13 punktów drużyny na rozpoczęcie kwarty. Z drugiej strony, Joker wszedł na drugą stronę z kilkoma ładnymi podaniami, kilkoma mocnymi strzałami przeciwko Anthony’emu Davisowi, a Denver zdominował deski 29-23, ale biorąc pod uwagę, jak bardzo Lakers przegrali bitwę na deskach, przewaga sześciu odbić jest ulepszeniem. Lakers kontynuowali walkę i zakończyli kwartę wynikiem 13-3. Ostatnia minuta była piękną sekwencją dla fioletu i złota. Zaczęło się od lobowania AD, przechwytu, lay-upu Lonniego Walkera i kolejnego przechwytu, a następnie lay-upu Anthony’ego Davisa, który remisował wynik 54, przechodząc do przerwy.

Lakers przegrywali w tym sezonie co trzecią kwartę. Środa nie była wyjątkiem. Nuggets zdominowali rywalizację i pokonali Lakers 32-17 w przerwie. Nie sprawdzi się na drodze przeciwko faworytowi Konferencji Zachodniej. Niemal po ósmej minucie Anthony Davis przestraszył się kontuzji, kiedy podskoczył, aby obronić rzut i rzucił Jokerowi w plecy przedramieniem. Ta kontuzja nie jest niespodzianką, ponieważ AD od tego czasu ma problemy z plecami przedsezonowy. Na szczęście udało mu się wrócić i biorąc pod uwagę okoliczności, wyglądał zdrowo.

W czwartym Lakers nigdy tak naprawdę nie ruszali lub znacznie zmniejszali dystans. Matt Ryan uderzył skoczka, aby zmniejszyć prowadzenie do siedmiu, a potem było już samo Nuggets. Jedyną inną atrakcją Lakersów w czwartym meczu był animowany Darvin Ham, który denerwował się celowaniem. Lakers utrzymywali rywalizację tak długo, jak mogli, ale pod koniec dnia Nuggets są po prostu lepszym zespołem.

Kluczowe rzeczy

Lonnie Walker IV jest dobry w koszykówce. W tym inauguracyjnym sezonie ma najwyższe w karierze punkty, zbiórki i asysty. Wiele poszło nie tak na Lake Show na początku sezonu, ale Walker osiągnął wyniki przekraczające wszelkie oczekiwania, które ktokolwiek mógłby realistycznie mieć po nim.

Podczas gdy Walker był spektakularny, brakowało reszty obsady drugoplanowej. Gdzie jest produkcja Kendricka Nunna? 9 punktów, 4 zbiórki i 1 asysta to za mało, gdy Russ odpada. Patrick Beverley również był pieszy z 6 punktami, 4 zbiórkami i 3 asystami. Tak, Pat Bev jest bardziej o ex-czynniku, jak wywieranie presji na tresujących piłkę i robienie drobiazgów, ale nie widziałem żadnej z tych uderzających zagrań na pokazie w środę i widziałem ich coraz mniej. ten sezon. Rzeczywistość jest taka, że ​​ta drużyna musi rozegrać niemal perfekcyjną grę, aby wygrać z Zachodem, a Lakers nie mają szans z gorszymi graczami.

Zła wiadomość jest taka, że ​​tylko cztery drużyny w historii NBA przeszły 0-4 i awansowały do ​​play-offów. Dobrą wiadomością jest to, że Russell Westbrook był w dwóch z tych zespołów: 2020-21 Washington Wizards i 2018-19 Oklahoma City Thunder. Zobaczmy, czy Russ może dodać Los Angeles Lakers 2022-23 do tej specjalnej statystyki. Dlaczego nie?

Więcej Lakers mów zasubskrybuj podcasty Silver Screen i Roll iTunes, Spotify, Zszywacz lub Podcasty Google. Możesz śledzić Edwina na Twitterze pod adresem @ECreates88.