Wygląda na to, że teledysk Taylor Swift „Anti-Hero” został wycięty na jednej platformie pośród reakcjiCNN

Odporność na jedną chwilę Taylor SwiftWygląda na to, że teledysk „Anti-Hero” wywołał zmiany na co najmniej jednej platformie.

Zwolennicy Eagle-eyed Swift zauważyli, że wersja wideo zdobywczyni Grammy w Apple Music do jej 10. albumu studyjnego „Midnights” nie zawiera już kontrowersyjnego momentu pokazania słowa „gruby” na skali.

Mówi się, że wideo, które piosenkarka napisała i wyreżyserowała, przedstawia „koszmarne scenariusze i natrętne myśli” Swifta. Instagram.

Scena, która rozgniewała niektórych widzów, pokazuje Swift w łazience, ważącą się na wadze, gdy patrzy jej wewnętrzny krytyk (również grany przez Swifta).

Zbliżenie na skalę pokazuje słowo „FAT” zamiast liczby, a powalony jerzyk patrzy w dół druga Szybki kręci głową z rozczarowaniem.

Wersja wideo prezentowana w Apple Music nie jest już połączona ze słowem, co jest punktem, w którym niektórzy opowiadają się za pozytywnym ciałem uważany za fatfobiczny.

CNN zwróciło się do Apple i Swift o komentarz.

The Wersja YouTube teledysk jest kontrowersyjną sceną od środowego popołudnia.

Swift wspominał o niej już wcześniej przeszłe bitwy z zaburzeniami odżywiania i problemami z obrazem ciała.

Swift powiedziała w swoim filmie dokumentalnym „Miss Americana” z 2020 roku, że niepochlebne zdjęcia i niemiłe komentarze na temat jej sylwetki czasami „sprawiają, że trochę umieram z głodu – po prostu przestanę jeść”.

Debata nad filmem trafiła nawet do „Widoku”, gdzie współprowadzący Sunny Hostin powiedział krytykom:przegapiłem punkt”.

Mimo to kontrowersje pozornie nie wpłynęły na popularność albumu. Nowy album Swift, który ukazał się 21 października, sprzedał się w Stanach Zjednoczonych w liczbie ponad 1,2 miliona egzemplarzy w ciągu pierwszych trzech dni od premiery. Billboard, odnosząc się do firmy danych muzycznych Luminate. Wstępne dane dotyczące sprzedaży obejmują wszystkie zamówienia w przedsprzedaży.

Swift również stał się Najczęściej streamowany wykonawca na Spotify w ciągu 24 godzin dzięki „Północy”.

Leave a Comment