Wydawało się, że przechwycenie Maca Jonesa zniknęło z przewodu ESPN SkyCam


Poranna aktualizacja sportowa

Jaquan Brisker przechwytuje Maca Jonesa podczas zwycięstwa niedźwiedzi nad Patriotami. Zapisy później wykazały, że rzut Jonesa nieznacznie odbiegał od drutu ESPN SkyCam. Matthew J. Lee/Globe Staff

Bruins pokonał Gwiazdy 3-1 we wtorek. Boston wraca do akcji w czwartek (19:00), aby zmierzyć się z Red Wings w TD Garden.

Celtics są wyłączone do piątku wieczorem w domu przeciwko Cavaliers o 19:30

Podsłuch z (łagodną) pomocą SkyCam: Jak się okazuje, w jednym z kluczowych spektakli Patriotów było więcej 33-14 przegranej z Bears w poniedziałek wieczorem, niż początkowo sądzono.

Mac Jones, który wracał po kontuzji kostki na starcie z Chicago, rzucił w drugiej kwarcie decydujące przyłożenie. Jones był wyjęte z gry po obrocie na rzecz zapasowego Bailey Zappe.

Ale po dalszej analizie okazało się, że przechwycenie Jonesa zostało sprytnie odbite przez przewód dla ESPN SkyCam.

Ta chwila była pierwotnie wskazany przez fana Buffalo Bills na TwitterzeDoug Kyed z Pro Football Focus udostępnił również wideo, na którym widać, jak piłka uderza w drut.

Jak dokładnie trajektoria piłki futbolowej zmieniłaby się bez uderzenia w drut – i czy nadal zostałaby złapana – nie można w pełni wiedzieć.

Mimo to, gdyby urzędnicy zauważyli, prostą decyzją byłoby zanegowanie podsłuchu.

„Jeśli luźna piłka w grze uderzy w tablicę wideo, prowadnik, kamerę nieba lub jakikolwiek inny obiekt, piłka zostanie natychmiast martwa, a strzelanina zostanie powtórzona w poprzednim miejscu”. zwraca uwagę na przepisy NFL na ten temat.

Fakt, że mecz zakończył się stratą oznaczał, że nawet Bill Belichick nie mógł po prostu zakwestionować decyzji (ponieważ wyniki i straty są automatycznie sprawdzane).

Zamiast tego na urzędniku odpowiedzialnym za powtórkę spoczywał obowiązek wezwania do przeglądu stoiska.

„Jeżeli na boisku nie zostanie stwierdzone, że piłka uderzyła w obiekt, sędzia powtórki może zainicjować inspekcję kabiny, nawet jeśli incydent ma miejsce przed dwuminutowym ostrzeżeniem” – stwierdzają przepisy. „Jeżeli sędzia nie zainicjuje inspekcji kabiny przed dwuminutowym ostrzeżeniem, prowokacja trenera jest dozwolona zgodnie z zasadami ustalonymi dla takiej prowokacji”.

Ze względu na prawie niezauważalny kontakt piłki futbolowej z drutem, incydent został przeoczony podczas rzeczywistego meczu.

Aktualizacja: ESPN wydało oświadczenie w tej sprawie, zaprzeczając, że piłka nożna trafiła na drut SkyCam.

„Ta przepustka od Maca Jonesa nie uderzyła w okablowanie SkyCam ESPN”. Ten film tworzy fałszywe wrażenie, ale w rzeczywistości przewód SkyCam znajdował się ponad 15 stóp nad piłką, a nasz system SkyCam był zgodny ze wszystkimi protokołami NFL”.

Detale: Kto był ostatnim zdobywcą nagrody Red Sox Cy Young Award?

(Odpowiedź poniżej.)

Podpowiedź: Był członkiem ostatniego Red Sox, który wygrał World Series.

Więcej z Boston.com:

Satysfakcjonujący jednorazowy strzał Davida Pastrňák: 26-latek trafił w najdalszy róg bramki w wygranej Bruins.

Dziś: W 2014 roku pojedynek Patriotów z Niedźwiedziami przebiegł trochę lepiej niż w poniedziałek. Nowa Anglia wygrała 51-23z Rob Gronkowski próbuje przyziemienia z 46 jardów dodaj wykrzyknik w trzecim kwartale.

Misie Gronkowski 2014

Codzienna atrakcja: Rafa Silva z Benfiki ładnie zakończył wtorkowe zwycięstwo 4:3 z Juventusem w Lidze Mistrzów.

Krótka odpowiedź: Rick Porcello

Leave a Comment