Wydarzenie Halloweenowe Overwatch 2 to ogromne rozczarowanie

Postać Overwatch Sombra przebrana za narzeczoną Frankensteina.

obrazek: Zamieć

Od 25 października do 8 listopada Obserwacja 2 świętuje swoje pierwsze sezonowe wydarzenie od czasu debiutu na początku tego miesiąca: edycję corocznych tygodni 2022 Halloweenowy terror ekstrawagancja. Podobnie jak w poprzednich latach, Halloween Terror uczci to święto nowymi skórkami aa Zemsta Złomensteina tematyczny konkurs kooperacyjny. Ale co jest naprawdę przerażającego w tegorocznych? ObserwacjaUmowa Halloweenowa polega na tym, że wszystkie te wcześniej darmowe przynęty są teraz uwięzione za kosztowną Przepustką Bitewną.

Jeśli chodzi o kosmetyki z limitowanej edycji odblokowane poprzez ukończenie konkursów w poprzednich latach, Blizzard wypuszcza obecnie 10, dziwacznie, „przecenionych”, ale płatnych paczek i skórek za około 20 USD lub 2000 monet Overwatch, w tym Bride of Frankenstein dla Sombry i heavy metal Skórka kata dla Junker Queen. Nagrody za tegoroczne wydarzenie są ograniczone do sprayów i linii głosowych— w ogóle nie ma skórek-nagród.

Blizzard nigdy nie powiedział, że koniecznie będzie inaczej. Zanim Obserwacja 2 wydany we wrześniu, deweloper on napisał wyraźnie na twoim blogu że każda część dziewięciotygodniowego modelu sezonowego będzie bezpośrednio powiązana z „nową przepustką bojową, każdy z unikalnym motywem i ponad 80 poziomami przedmiotów kosmetycznych do odblokowania”.

Ale to zupełnie inna sprawa, aby przeczytać i zobaczyć, jak to się dzieje w praktyce, na przykład, gdy dowiadujesz się, że twój czynsz rośnie, a potem dostajesz rachunek i rozumiesz, Achtwój czynsz wzrósł.

Ceny również są mylące. Fani chcący kupić magiczną legendarną skórkę uzdrowiciela Kiriko byli rozczarowani, po pierwsze, że Blizzard wymienił skórkę na 26 $ czyli 2600 Overwatch Coins, a po drugie, że nie ma możliwości zakupu tylko 600 monet. Aby zbliżyć się do 2600, musisz wydać 30 USD na 3000 monet. Z drugiej strony, mimo że halloweenowe skórki pojawiły się dopiero wczoraj, skórka wiedźmy jest już wystawiona z 29% zniżką, w porównaniu z 3700 monetami, gdzie nigdy tak naprawdę nie było.

„Blizzard wykonał świetną robotę podczas imprezy Halloween w tym roku” – komentują najlepsi z YouTube Obserwacja 2Zwiastun Halloween mówi: „Ceny skórek będą absolutnie przerażające”.

„Halloween terror w Overwatch w tym roku musi być największą fałszywą śnieżycą w historii hahahah” League of Legends dla Oskara “self-made” Boderka napisał na Twitterze.

„To upadek korporacyjnej Ameryki” – czytamy w jednym z pasjonujących, popularnych komentarzy Obserwacja Wątek dyskusji na Reddicie brak darmowych skórek. Wszystkie drogi prowadzą do Obserwacja.

Leave a Comment