WWE Star powraca do RAW z nowym wyglądem i nowym podejściem, być może mecz o tytuł

Nikki Cross wróciła do WWE RAW ze swoim starym imieniem, z nowym wyglądem i nową postawą, najwyraźniej z odrobiną jej starej sztuczki.

Cross walczyła w tym miesiącu w kilku meczach na żywo, które nie były transmitowane w telewizji, ale jej ostatni mecz WWE TV odbył się podczas RAW 26 września, gdzie zmierzyła się z debiutującą Candice LeRae. Po tej krótkiej walce Cross usiadła w kącie i płacząc zdjęła maskę superbohatera.

Przewiń do dzisiejszego RAW z Charlotte, NC i WWE teraz porzuciło nazwę Nikki ASH i sztuczkę na rzecz nowej postaci na obcasie.

Dzisiejszy RAW był głównym tematem meczu bez tytułu pomiędzy Bayley i mistrzynią RAW Women’s Champion Biancą Belair. Pod koniec sędzia zdyskwalifikował WWE Women’s Tag Team Champions IYO SKY i Dakotę Kai po tym, jak zostali przyłapani na ingerencji. Tajemnicza kobieta wybiegła znikąd, skacząc po stalowych stopniach pierścienia, powalając mistrzów i sędziego. Bayley i Belair chodzili tam iz powrotem na ringu, podczas gdy komentator Corey Graves zidentyfikował tajemniczą kobietę jako Nikki Cross. Mecz trwał dalej i Belair uderzył w KOD, ale sędzia był ustawiony. Cross następnie zaatakował Belair od tyłu i wysłał ją na ring, aby ją rozłożyć. To pozwoliło Bayleyowi zdobyć szpilkę Belairowi po zwycięstwo po tym, jak upadł sędzia drugi.

Jednak Cross wrócił na ring po meczu i pokonał Bayley z powrotem. Cross zdziera coś i uderza Bayleya kurtką, a potem więcej ciosów. RAW wyleciał w powietrze, Cross stał na środku ringu, a Bayley i Belair leżeli na macie. Wydawało się, że segment spotkał się z przeciętną reakcją tłumu Spectrum Center w Charlotte.

WWE nie ogłosiło meczu o tytuł RAW Women’s Title dla Crown Jewel w momencie pisania tego tekstu, ale ciekawie będzie zobaczyć, czy grają w Cross vs. Bayley kontra Belair w potrójnym zagrożeniu.

Poniżej kilka zdjęć i klipów z dzisiejszego głównego wydarzenia i powrotu:

Bądźcie czujni WrestlingHeadlines.com jeszcze.

Obserwuj Marca na Twitterze pod adresem @to_s_marc. Prześlij nam wszelkie wiadomości, wskazówki lub poprawki, klikając tutaj.

Leave a Comment