WWE najwyraźniej dokucza The Return Of T-Bar

Wygląda na to, że WWE Superstar T-Bar jest gotowy do powrotu do „NXT” i prawdopodobnie ze swoim starym nazwiskiem, Dominik Dijakovic.

Podczas wtorkowego odcinka „NXT” i emisja winiety z tego rzucił w ogień maskę, którą nosił, gdy był członkiem frakcji Retribution. Teraz ma też swoje konto na Twitterze tylko dwa tweety.

Pierwszy tweet pochodził z 22 października, tego samego dnia co wydarzenie Halloween Havoc „NXT”. Napisał: „Jeśli go zabijesz, on wygrywa. Stań się zemstą. Stań się gniewem”. Drugi tweet „Zostań sprawiedliwością” pochodził z wtorkowego wieczoru.

Dijakovic podpisał kontrakt z WWE w sierpniu 2017. His oficjalny debiut telewizyjny „NXT”. był przeciwko talentowi wzmacniającemu Aaronowi Mackeyowi 19 grudnia 2018 r. Chociaż warto zauważyć, że przed tym meczem w maju 2018 r. walczył z Ricochetem pod pseudonimem Chris Dijak. W „NXT” Dijakovic niespawane ze swoim wieloletnim rywalem: byłym WWE Superstar i obecną gwiazdą AEW Keithem Lee.

Dijakovic zadebiutował w głównym składzie jako T-Bar i był częścią Retribution w sierpniu 2020 r. Stajnia została rozwiązana na początku 2021 r. Następnie połączył siły z byłym członkiem Mace w „Raw”, dopóki Mace nie został wysłany do „SmackDown” podczas ostatniego WWE Draft rok w październiku

Ostatni „surowy” mecz T-Bara odbył się 26 czerwca, kiedy brał on udział w rozgrywce „Ostatniej szansy na pieniądze” w Bank Qualifying Battle Royal. Jego ostatni mecz „SmackDown” odbył się 1 kwietnia, gdzie brał udział w Andre The Giant Memorial Battle Royal.

Od tego czasu Dijaković walczył na „Main Event”, gdzie jego ostatni mecz odbył się 5 września przeciwko Cedricowi Alexanderowi.

Leave a Comment