Wsparcie graniczne dla F1 Manager 2022 kończy się niecałe dwa miesiące po wydaniu

Frontier ogłosił, że kończy wsparcie po uruchomieniu dla swojej inauguracyjnej gry F1 Manager mniej niż dwa miesiące po wydaniu, mówiąc, że następna łatka będzie ostatnią dużą aktualizacją gry, ponieważ przenosi personel w inne miejsce, aby „zapewnić, że nadchodzące projekty F1 Manager zrealizują swoje potencjał.” .

Uruchomiony pod koniec sierpnia F1 Manager 2022 jest pierwszą z czterech gier planowanych do wydania w ramach nowej umowy licencyjnej F1 Frontier. Postawił graczy w roli szefa zespołu i rzucił im wyzwanie, aby poprowadzili swoich „kierowców, inżynierów i fanów do chwały w Mistrzostwach Świata Kierowców Formuły 1 FIA 2022 i Mistrzostwach Świata Konstruktorów Formuły 1 FIA”.

Chociaż F1 Manager 2022 otrzymał przyzwoite krytyczne przyjęcie po jego premierze, wywołał krytykę ze strony graczy za płytkie, niedopracowane funkcje i znaczną liczbę błędów. Wielu miało nadzieję, że przynajmniej niektóre z tych problemów zostaną odpowiednio rozwiązane dzięki solidnemu wsparciu po uruchomieniu, ale Frontier poprosił teraz o więcej czasu na rozwój.

F1® Manager 2022 — zwiastun gry.

Zapowiedź nowości na subreddicie gryFrontier wyjaśnił: „Następna aktualizacja dla F1 Manager 2022 będzie ostatnią dużą aktualizacją, która uwzględnia opinie graczy lub sugerowane zmiany i dodatki. Wszelkie potencjalne aktualizacje, które nastąpią po tym, będą drobnymi poprawkami, które nie wpłyną w zauważalny sposób na rozgrywkę”.

Ta „ostatnia duża aktualizacja” ma na celu zapewnienie wizualnych aktualizacji trybów bolidu dla oficjalnych zespołów F1 w celu „dalszego zróżnicowania ich wyglądu” i rozwiąże między innymi problemy ze zużyciem paliwa podczas sesji kwalifikacyjnych oraz naprawi przypadki nieprawidłowych szacowanych czasów wyścigów. obliczenia.

Frontier twierdzi, że kończy wsparcie dla F1 Manager 2022 po uruchomieniu, aby „zapewnić, że nadchodzące projekty F1 Manager zrealizują swój potencjał i spełnią oczekiwania naszego zespołu i naszej społeczności”. Recenzja na Steam a komentarze pod postem Frontiera są zalewane problemami, które gracze nadal uważają za wymagające rozwiązania, ale chociaż studio jasno dało do zrozumienia, że ​​nie będzie dalszych poważnych zmian w F1 Manager 2022, mówi, że priorytetem będą nierozwiązane „kluczowe wiadomości i wymagania. .ze społeczności…w tworzeniu przyszłych iteracji w tej serii.”

Czy społeczność będzie w stanie podtrzymać swój entuzjazm dla tych przyszłych iteracji po dzisiejszym nagłym ogłoszeniu, to się okaże.

Leave a Comment