Wskazówki dotyczące futbolu uniwersyteckiego przeciwko rozprzestrzenianiu się: Tydzień 9 wybiera Bruce’a Feldmana

W zeszłym tygodniu wypadłem 5-6 przeciwko spreadowi, co dało mi trzy mecze poniżej 0,500 przeciwko linii w sezonie. Dobrze: przybijanie mojego zdenerwowanego specjalnego Wolność leczenie BYU. Źle: zbieranie Toledo Pokonać Bawół dwucyfrowy numer. Brzydkie: zbieranie Iowa żeby było jakoś blisko stan Ohio.

(Wszystkie spready punktowe pochodzą z BetMGM, Kliknij tutaj dla kursów na żywo, wszystkie czasy rozpoczęcia wschodniego.)

Matka Boska pod nr 16 Syrakuzy (-2,5), południe, ABC

Pomarańczowe ofensywy trwały przez większość zeszłego miesiąca, przekraczając 400 jardów tylko raz, przeciwko FCS Wagner. Jednak obrona była znakomita i powinna poradzić sobie z bardzo niespójnym atakiem Notre Dame.

Syrakuzy 23, Notre-Dame 17
Wybór: Syrakuzy 2,5

Nr 2 w stanie Ohio (-15,5) pod numerem 13 Penn Statepołudnie, Lis

To pierwszy wielki test dla Buckeyes, którzy mają mnóstwo siły ognia. Myślę, że Nittany Lions reagują po tym, jak zawstydzili się w okopach po obu stronach piłki w Michigan, ale ostatecznie przewaga Ohio State w rozgrywającym będzie różnica w drugiej połowie.

Stan Ohio 38, stan Penn 27
Wybór: Stan Penn +15,5

Nr 7 TCU (-7,5) w Wirginia Zachodniapołudnie, ESPN

Obrona alpinistów, zwłaszcza przed przełęczą, została w tym miesiącu zniszczona. Teraz mierzy się z szybszym zespołem niż kiedykolwiek wcześniej i ma gorętsze plecy. I jest.

TCU 40, Wirginia Zachodnia 24
Wybór: TCU -7,5

nr 20 Cincinnati w UCF (-1), 15:30, ESPN

Obie obrony są naprawdę dobre, ale Bearcats są lepsze i bardziej spójne.

Cincinnati 28, UCF 24
Wybór: Cincinnati +1

NR 1 Gruzja (-22,5) vs. Floryda15:30, CBS

Wygląda na to, że już czas Buldogi aby ponownie rozciągnąć mięśnie. Myślę, że Kirby Smart przygotuje ich do spowolnienia rozgrywającego z podwójnym zagrożeniem Anthony Richardson i gra Gators run, która ożyła od zeszłomiesięcznej straty w Tennessee.

Georgia 42, Floryda 21
Wybór: Floryda +22,5

nr 9 stan Oklahoma pod numerem 22 w stanie Kansas (-1.5), 15:30, Fox

Zespół Mike’a Gundy’ego oddał wiele jardów, ale ofensywa była tak dobra, że ​​była w stanie przezwyciężyć problemy defensywne. Myślę, że tak będzie ponownie.

Stan Oklahoma 35, stan Kansas 31
Wybór: Stan Oklahoma +1,5

Nr 19 Kentucky pod numerem 3 Tennessee (-12.5), 19:00, ESPN

Podoba mi się umiejętność rozgrywania Willa Levisa i Chrisa Rodrigueza od powrotu, ale teraz po prostu nie mogę się zmusić do stawienia czoła Volsom w domu.

Tennessee 44, Kentucky 31
Wybór: Tennessee -12,5

Mimo, że Michigan wygrało tę zaciekłą rywalizację w ostatnich latach, MSU było w stanie utrzymać ją stosunkowo blisko i uniemożliwić Wolverines przed kryciem. Ale czuję, że ta drużyna z Michigan jest inna niż w przeszłości i będą trzymać nogę na gazie.

Michigan 45, stan Michigan 17
Wybór: Michigan – 22,5

Nr 15 Ole Miss (-2,5) w Texas A&M, 19:30, SEC Network

Lane Kiffin zmierzy się ze swoim starym koordynatorem defensywy DJ Durkin Aggie powinni mieć jakieś odpowiedzi, ale nie widzę, żeby byli w stanie obudzić to, co było okropną obrazą pośpiechu SEC.

Ole Miss 28, Teksas A&M 20
Wybór: Stara Panna -2,5

Pitt w No. 21 North Carolina (-3), 20:00, ACC Network

The Obcasy smołowe wrócić do domu po dwóch wycieczkach i zmierzyć się z Pitt drużyna, która przegrała dwoma przyłożeniami w Louisville. Idź z UNC. Drake Maye ma współczynnik TD-INT 13-0 w grach Chapel Hill.

UNC 31, Pitt 20
Wybór: Karolina Północna -3 miejsce

Zdenerwowany Special: Illinois (-7,5) o godz Nebraska15:30, ABC

The Huskers grali naprawdę ciężko dla Mickey Josepha i myślę, że mają już wiele smutnych wygranych, chociaż prawie wyperswadowałem sobie z tego, biorąc pod uwagę, że obrona Nebraski była na boisku przez 101 meczów w zeszłym tygodniu, a Illini odpadli. tam za 42.

Nebraska 17, Illinois 16
Wybór: Nebraska +7,5

(Górne zdjęcie: Dale Zanine/USA Today)

Leave a Comment