Wideo: Oto bliższe spojrzenie na ocenzurowany tryb „Naive Angel” Bayonetta 3

Obraz: PlatinumGames

Jak pamiętasz, bagneta 3 posiada “Tryb Naiwnego Anioła” – pozwala graczom przełączać się między mniej lub bardziej odkrywczymi strojami postaci. Jeśli grasz w określony sposób i jesteś ciekawy, jak wygląda druga wersja, masz szczęście.

GameXplain ułożyli film pokazujący kilka chwil z trzeciego postu, aby zobaczyć, jak bardzo „Naiwny tryb anioła” faktycznie cenzuruje główną Wiedźmę Umbra. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że to niewiele, ale są pewne sekwencje, w których o wiele bardziej oczywiste jest, że zostało to zatuszowane.

PlatinumGames przez Twitter – „Zrelaksuj się, wiedźma wróciła i jest seksowniejsza niż kiedykolwiek. Dodaliśmy rewolucyjny „Tryb Naiwnego Anioła” do Bayonetty 3, aby więcej osób mogło się nim w pełni cieszyć. Po włączeniu możesz grać w swoim salonie bez martwiąc się o to, co jest na ekranie… myślimy”

Po ujawnieniu Naive Angel Mode pojawiły się spekulacje, a nawet pewne teorie, że Nintendo chciało mniej wyglądu wyświetlacza, ale wyraźnie tak nie jest.

Twórca Bayonetty, Hideki Kamiya, wspomniał wcześniej, że Nintendo nigdy nie prosiło o coś takiego, a jedyny raz, kiedy się w to zaangażowało, było wtedy, gdy pomyślało, że Bayonetta Legenda Zeldy Strój z motywem linków miał być trochę jeszcze odkrywczy.

Leave a Comment