Wewnątrz potwornego pytona znaleziono ciało zaginionej babci

Babcia w Indonezji została w całości połknięta przez 22-metrowego pytona – szokujące wideo uchwyciło moment, w którym jej szczątki zostały znalezione wewnątrz rozczłonkowanego zwierzęcia.

POLICJA powiedział CNN Indonezja że przeszukanie zostało rozpoczęte po tym, jak ofiara, zidentyfikowana tylko jako Jahrah, lat 54, nie wróciła w niedzielę po zebraniu gumy z plantacji w prowincji Jambi.

Jej mąż przeszukał okolicę, ale znalazł tylko sandały, kurtkę, szalik i nóż swojej żony, powiedziała dziennikowi komendant policji Betara Jambi, AKP Herafa.

Następnego dnia wrócił do tego samego obszaru z grupą poszukiwawczą — napotykając gigantycznego węża z opuchniętym brzuchem, który zjadł coś dużego, potwierdziła policja.

Film pokazywał wieśniaków, którzy łapali i rozcinali potwornego węża oraz znajdowali wewnątrz szczątki zaginionej babci.
ViralPress

Dzikie nagranie pokazuje ochotnika ostrożnie używającego gałęzi do przyszpilenia głowy pytona, podczas gdy inni zaczęli uderzać w opuchnięty obszar.

Niepokojący klip przeciął następnie do mieszkańców wioski, ostrożnie go rozcinając – ujawniając, co według urzędników było połkniętym ciałem zaginionej babci.

„Wszyscy byli oszołomieni” – powiedział ViralPressowi Anto, szef lokalnej wioski Terjun Gajah.

Wieśniacy pakują pytona, który został uwięziony po połknięciu zaginionej babci w całości.
22-metrowy pyton nie jest nawet największym, jakiego widzieli mieszkańcy wioski, a jeden szacowany na 27 stóp, który wcześniej uniknął schwytania.
ViralPress

„Okazuje się, że kobieta, której szukaliśmy, była w żołądku węża.

Wąż prawdopodobnie ugryzł Jahrah, a następnie udusił ją, owijając się wokół niej, zanim ją połknął, powiedział Anto – który oszacował, że zajęłoby to co najmniej dwie godziny.

To nie był nawet rekord dla wioski – gdzie wcześniej zauważono 27-metrowego pytona, powiedział Anto.

Otwarto Pythona
Olbrzymi pyton mierzył 22 stopy długości.
ViralPress

Ten uciekł, powiedział urzędnik, pozostawiając miejscowych „zmartwionych, że większe węże wciąż są w lesie”.

Leave a Comment