Wewnątrz nowego filmu Damona Lindelofa — The Hollywood Reporter

Sekret Gwiezdne Wojny projekt filmowy prowadzony twórczo Damon Lindelof był rzucony na otwartą niedzielę w nocy ujawniono, że Sharmeen Obaid-Chinoy, która wyreżyserowała dwa odcinki Pani Marvelbył na pokładzie jako sternik.

Prace nad projektem trwały od miesięcy i chociaż Lindelof przyciąga uwagę Wookiee, to w dużej mierze dzięki rodowodowi, który obejmuje współtworzenie telewizyjnej sensacji. Zaginiony i prowadząc uznaną serię HBO Strażnicynie jest jedyną zaangażowaną w projekt.

W rzeczywistości, jeśli Zaginiony oraz Strażnicyjak Resztkiinny ukochany serial stworzony przez Lindelofa pokazał wszystko, to że jednym z głównych talentów pisarza jest wybieranie utalentowanych współpracowników.

Źródła mówią Hollywoodzki reporter że Lindelof pisze nowy Gwiezdne Wojny scenariusz z Justinem Britt-Gibsonem, młodym i wschodzącym pisarzem, który pracował jako redaktor naczelny przy dramacie o wampirach Guillermo del Toro, Napięciei napisał odcinki Starza Odpowiednikserial, który zajmuje się wymiarami równoległymi, z udziałem JK Simmonsa.

Jednak Britt-Gibson przychodzi do pracy po tajemnicy (to zawsze tajemnica p Gwiezdne Wojny, prawda?) pokój pisarzy, który zaczął się spotykać po tegorocznym Star Wars Celebration. Dwutygodniowa sesja odbyła się w pokoju w lipcu, a przy stole siedział Patrick Somerville, który pracował z Lindelofem nad Resztki a następnie kontynuował tworzenie buzzy Stacja jedenasta; Rayna McClendon, producent Lucasfilm Consulting Obi-Wan Kenobi i piszący o przyszłych firmach Wierzba seria; i Andy Greenwald, twórca dramatu kryminalnego z 2019 roku Rosario Dawson Wrzosiec (na której McClendon był redaktorem opowiadania), wśród kilku innych pisarzy.

Dave Filoni, chroniony przez Gwiezdne Wojny Być może uczestniczył w nim również twórca George Lucas, który bierze udział w wielu programach.

Gdy historia się rozwinęła, Lindelof i Britt-Gibson stukali w klawisze.

Źródła podają, że projekt filmowy ma być samodzielny, ale może doprowadzić do większej liczby filmów, jeśli odniesie sukces. Ten plan jest sprzeczny z wcześniejszym procesem rozwoju Lucasfilm, w którym firma próbowała wymyślić nowe trylogie. Teraz wygląda na to, że studio skupia się na samodzielnych.

A źródła podają, że historia będzie miała miejsce po wydarzeniach z 2019 roku Gwiezdne wojny: Skywalker narodziny, choć nie byłaby to kontynuacja sagi Skywalker. Może jednak zawierać niektóre postacie z Gwiezdne Wojny trylogia z 2010 roku.

Disney wydał Gwiezdne Wojny 2015-2019, ale wtedy dyrektor generalny Disneya Bob Iger przyznał, że było za wcześnie po problemach. Solo: Gwiezdne wojny – historie (2018) stał się pierwszym Gwiezdne Wojny film stracić pieniądze. Disney hit pauza Gwiezdne Wojny następujące plany teatralne Powstanie Skywalkeraze studiem skupiającym się na streamingu telewizji. Mandalorianin pomógł zasilić Disney+ i stał się de facto jego flagowym produktem, kiedy został uruchomiony w listopadzie 2019 r., na cały rok przed tym, jak Marvel Studios zaczęło produkować wiele serii rocznie, aby uzupełnić dorobek Lucasfilm. Lucasfilm Andora aktualnie przesyłasz strumieniowo z Mandalorianin wracam na trzeci sezon Luty.

Już Gwiezdne WojnyUważnie obserwowaliśmy ruchy na dużym ekranie. Patty Jenkins Eskadra Łotrów Film miał zostać otwarty w grudniu 2022 roku, ale teraz jest poza kalendarzem i na tylnym palniku. Szef Marvel Studios, Kevin Feige, produkuje film, który ma napisać Lokijest Michael Waldron, podczas gdy Thor: Miłość i grzmot filmowiec Taika Waititi od ponad dwóch lat rozwija własny film 1917 pisze pisarz Krysty Wilson-Cairns.

Jeśli chodzi o moment, w którym film Lindelofa może spaść, grudzień 2025 jest pierwszym, jaki Disney umieścił w swoim kalendarzu. Gwiezdne Wojny Nieruchomości.

Leave a Comment