Weekendowa aktualizacja wzywa firmy Kanye Westa, które nie były związane z raperem — termin

Colin Jost i Michael Che wracają, by sfałszować wiadomości Sobotnie życie nocne‘z „Weekendowa aktualizacja” i Kanye West były centrum żartów. Później wiele firm zrywa więzi z kolejnym raperem jego antysemickie uwagiJost zwrócił uwagę, że są firmy, które nie muszą składać publicznych oświadczeń.

„Czy to tylko ja, czy połowa firm, które porzuciły Kanye, brzmiała fałszywie?” – zapytał Jost. „Widziałem nagłówek „TJ Maxx tnie towary marki Yeezy wśród opadu Kanye Westa”. Zapytałem, czy Kanye wiedział, że pracował dla TJ Maxxa?

ZWIĄZANE Z: Reklama Skechers „SNL” parodiuje wizytę Kanye Westa w biurach firmy w związku z konsekwencjami antysemickich komentarzy

Jost kontynuował: „Ponadto, jeśli nie kojarzyliśmy cię już z Kanye, nie musiałeś ogłaszać, że zrywasz więzi”. Nie potrzebowaliśmy Peloton do ogłoszenia: „Nie gramy już muzyki Kanye”. Dzięki Pelotonowi, teraz możemy spać spokojnie, wiedząc, że nie usłyszymy „Gold Digger”, gdy dostaniemy zawału serca na twoim rowerze.”

Gdy upadek Westa trwał przez cały tydzień, Jost powiedział, że był podekscytowany tym, co inne firmy zrobią, aby zdystansować się od byłego Kim Kardashian.

ZWIĄZANE Z: Jack Harlow piecze w monologu „SNL”: „Nie przeszkadza mi to, myślę, że to zabawne”

„Dippin’ dots nie będzie już działać z… Scrub Daddy przecina wszelkie więzi… TCBY zakończy swoje „watch the cone menu” z przebojowym smakiem, precelkami” – żartował Jost.

ZWIĄZANE Z: Otwarte zimne szaszłyki „Saturday Night Live” Republikańscy kandydaci średnioterminowi Herschel Walker, Dr. Oz i Kari Lake w parodii „PBS NewsHour”

Jedną z najbardziej zaskakujących ogłoszeń, a ta była prawdziwa, było ogłoszenie przez Goodwill, że nie będą już przyjmować darowizn z towarów Yeezy.

„Co jest ironiczne, ponieważ Kanye stracił wystarczająco dużo pieniędzy, by ich potrzebować” – żartował Jost.

Sprawdź „Weekendową aktualizację” poniżej.

Leave a Comment