Według raportu Ja’Marr z Bengalu ściga się w 8. tygodniu i może przegapić do sześciu tygodni z dokuczliwym urazem biodra

The bengalskiOfensywa high-fantasy może się cofnąć w ciągu najbliższych kilku tygodni, ponieważ oczekuje się, że Ja’Marr Chase straci trochę czasu z powodu kontuzji biodra.

Chociaż nie jest jasne, jak długo Chase będzie niedostępny, oczekuje się, że odbiornik szerokopasmowy All-Pro ominie poniedziałkowy mecz przeciwko Cleveland Browns, według NFL.com. Jeśli Chase opuści tylko mecz lub dwa, byłby to prawdopodobnie najlepszy scenariusz dla Bengalów, ponieważ jest co najmniej jeden raport, że może być nieobecny przez ponad miesiąc.

Według na ESPN.comKontuzja może odsunąć gwiazdę bengalską od czterech do sześciu tygodni, a przez dłuższy czas Chase będzie nieobecny do grudnia. Chase przesiedział czwartkowe treningi, a trener Bengalu Zac Taylor powiedział, że to dlatego, że boli go biodro, ale jasne jest, że to coś więcej.

Ponieważ Chase prawdopodobnie patrzy na sześciotygodniową nieobecność, Bengale mogą umieścić go w rezerwie kontuzjowanej. Jeśli jednak pójdą tą drogą, Chase będzie musiał rozegrać co najmniej cztery gry, więc wypuszczą go na IR tylko wtedy, gdy uznają, że nie ma możliwości powrotu w ciągu miesiąca. Bengalczycy mają pożegnanie w tygodniu 10, więc jeśli Chase usiadł z tygodnia 8 (brązowie) i tygodnia 9 (Pantery), co dałoby mu cztery tygodnie na wyleczenie i przegapienie tylko dwóch gier w tym okresie.

To niszczycielska kontuzja dla bengalskiego ofensywy, która zaczęła się odbudowywać w ostatnich tygodniach po powolnym początku sezonu. Bengalczycy wygrali cztery z ostatnich pięciu meczów, a ważnym powodem tego jest Chase, który absolutnie zdmuchnął ostatnie dwie gry z co najmniej 130 jardami otrzymującymi i dwoma przyłożeniami w każdym meczu, oba wygrywają dla Bengalczyków.

Ofensywny debiutant z 2021 r. pierwotnie doznał kontuzji biodra w tygodniu 6 vs Święci. Podczas tego 30-26 zwycięstwa Chase złapał siedem podań na 132 jardy, w tym 60 jardów wygrywające przyłożenie z mniej niż dwiema minutami do końca gry. W następnych dniach po tym meczu Chase pojawił się w raporcie o kontuzjach po raz pierwszy przez cały sezon, a nawet w środę przed meczem w tygodniu 7 usiadł przed treningiem drużyny. Sokoły.

Przeciwko Atlancie Chase złapał osiem podań na 130 jardów i dwa przyłożenia. Jednak większość obrażeń odniósł w pierwszej połowie, co jest godne uwagi, ponieważ wydawało się, że ponownie zranił biodro na zaledwie 20 sekund w połowie.

Chociaż Chase wrócił do gry w drugiej połowie, nie był zbyt aktywny.

Nieobecność Chase’a oznacza, że ​​Taylor będzie musiał całkowicie zmienić ofensywę Bengalów. Bengalczycy mają broń, by odnieść sukces bez Chase’a, ale nie ma gwarancji, że tak się stanie. Jedną z rzeczy, na których Bengale będą musieli się oprzeć pod nieobecność Chase’a, jest Joe Mixon i gra biegowa, ale może to stanowić problem, ponieważ w tym roku gra na parterze nie istniała (Bengalowie mają średnio zaledwie 87,4 jarda na mecz na boisku). , co jest piątym najgorszym wynikiem w NFL).

Jeśli patrzysz na grę podawaną w Bengalach, Joe Burrow rzucił 27% swoich podań (74 cele w 270 próbach) do Chase w tym roku i będą musieli pójść gdzie indziej. Dobrą wiadomością dla Bengalów jest to, że Burrow ma dobrą chemię z resztą swoich odbiorców. Chociaż Chase prowadzi zespół z 605 jardami otrzymującymi, Tee Higgins i Tyler Boyd są tuż za nim z 455 jardami. To będą ci dwaj faceci, którzy będą musieli pracować, ponieważ Burrow na pewno będzie szukał sposobu na Chase.

Mixon (182) i Hayden Hurst (226) również mają w sezonie ponad 180 jardów.

Będzie to ciężka bitwa dla ofensywy Bengalskiej, ale w ciągu najbliższych kilku tygodni będą mieli kilka gier, w których można wygrać (w Browns, Panthers, BYE, w Hutnicyw Tytani) oraz sposób, w jaki gra ich defensywa, broniący tytułu mistrzowie AFC mogą przetrwać burzę pod nieobecność Chase’a.

Leave a Comment