W pierwszym spojrzeniu na remake Resident Evil 4 brakuje tego, co uczyniło oryginał wyjątkowym

Omawia podcast Spot Dodge Resident Evil 4 oraz Silent Hill 2 latatworzy

Witamy spowrotem! Jest nowy wtorek, co oznacza, że ​​dziś wieczorem pojawi się nowy odcinek Spot Dodge: A Live Nintendo Podcast wyłącznie na Destructoid. tematy: Ekipa omawia ostatnie gabloty dla Mieszkaniec Zła oraz ciche Wzgórze franczyzy. Resident Evil Village Gold Edition wygląda świetnie, a Capcom w końcu to pokazuje Resident Evil 4 przerobić. Zespół Bloober otrzymał zadanie znaczącej zmiany pracy Silent Hill 2 — Czy mogą to zrobić? Dostajemy też dużo więcej Nowy ciche Wzgórze doświadczenie.

Remake Resident Evil 4 wygląda ładnie na wiele sposobów. Przede wszystkim jest absolutnie oszałamiający. Po drugie, tak się cieszę, że przywracają w walce kolejne akrobatyczne ataki Leona. I po trzecie, włosy Leona są idealne.

Jednak jedną negatywną rzeczą, która mnie wyróżniała, był brak kampowych i komediowych podtekstów w materiale, który widzieliśmy. To wygląda więc cholernie poważnie. I choć oryginał miał swoje poważne momenty, wszystko było opakowane w banalne, ale ujmujące dialogi i postacie. Oryginał Resident Evil 4 ma tak wiele niezapomnianych postaci, od Leona, Ady i Luisa po szalonych bossów, takich jak „wielki ser” Bitoresa Mendeza, Salazara i samego wielkiego złego Romana Sadlera. Wszyscy byli wyposażeni w tandetny dialog, przezabawne jednolinijki i urocze osobowości.

Dialog w RE4 doskonale przesunął granicę między banalną a brudną rozgrywką i powołał do życia szereg postaci, które do dziś utrzymują tak wielu graczy. Przy odrobinie szczęścia Capcom po prostu utrzymuje go na niskim poziomie dla marketingu, ale tak jest w rzeczywistej grze szalony szalony jak I Resident Evil 4.

Nasi cudowni aktorzy z całej sieci: Brett Medlock (ja) i Mary Stowe z Destructoid, John Friscia z The Escapist, Greg Bargas z PC Invasion i Brett Larsen, nasz gość specjalny. Backstage Eric Weichhart z Gamurs montuje na żywo program w tym tygodniu.

Spot Dodge to cotygodniowy podcast Nintendo na Destructoid, w którym spędzamy godzinę lub dwie, przeglądając najnowsze wiadomości Nintendo i omawiając gry, w które gramy. Jeśli jesteś fanem Nintendo Switch, gier RPG lub po prostu dobrze się bawisz, Spot Dodge będzie świetnym dodatkiem do rotacji podcastów.

Unik punktowy transmisje na żywo w każdy wtorek o 16:00 PT / 19:00 ET na Destructoid’s youtube oraz Skurcz kanały. Nie bój się dołączyć do czatu i być częścią programu!

Następnie program będzie dostępny na żądanie dla słuchaczy audio za pośrednictwem Spotify, Podcasty Appleoraz jeszcze. Wersja wideo na żywo pozostanie na YouTube i Twitchu (nie zapomnij śledzić i subskrybować). Tyle opcji!

Brett Medlock

Szef działu wideo w Destructoid

Leave a Comment