W drodze do nowej siedziby premiera Rishi Sunaka wita kot Larry. Śledź | Trendy

Riszi Sunak został niedawno ogłoszony jako nowy premier z Zjednoczone Królestwo. Jak nowy Zjednoczone Królestwo PM zaczyna swój dzień, Larry kot znowu ukradł jego grzmot. Dla niewtajemniczonych Larry the Cat to pręgowany kot, który mieszka na Downing Street. Kot od prawie 11 lat piastuje stanowisko szefa myszy. Kot zachował spokój i kontynuował poranny spacer, podczas gdy Rishi Sunak szedł ścieżką.

W filmie udostępnionym na Twitterze widać kota Larry’ego idącego chodnikiem, gdy Sunak wchodzi do domu po raz pierwszy jako premier. Jednak Sunak zignorował kota i szedł dalej, nie odwracając się, by na niego spojrzeć. Film udostępnił użytkownik Twittera @GeorgieProRadio. Napisali w podpisie: „Skąd Larry wiedział, że Rishi Sunak nadchodzi?! @Number10cat”.

Obejrzyj wideo tutaj:

Film obejrzano ponad milion razy od momentu udostępnienia. Film ma również 3879 polubień i kilka komentarzy. W komentarzach na Twitterze jedna osoba napisała: „Ponieważ Larry @Number10cat jest najinteligentniejszym lokatorem 10 Downing St. Oczywiście jest kotem i wie wszystko”. Inna osoba powiedziała: „Uwielbiam to, jak radio cicho ogłasza »nowego premiera Wielkiej Brytanii«, kiedy kot wchodzi”. „Dobra robota, nie jestem nowym premierem. Siedziałem na podłodze i przytulałem się do Larry’ego” – powiedział trzeci.

Leave a Comment