Użytkownicy Nintendo Switch czekają na niespodziankę, ponieważ nowa edycja jest natychmiast obniżona do 2

Niedawno wydane nowe Nintendo Switch, Nintendo Switch Lite i Nintendo Switch OLED zostały już przecenione o 90 procent, co obniża ich cenę z 20 USD do 2 USD. Bardzo rzadko zdarza się, aby gra została przeceniona o 90 procent w ciągu 24 godzin od premiery. Dlaczego zaraz po premierze został zdyskontowany o 90 procent, nie wiemy. Wydawca Red Deer Games, który wypuścił na platformę szereg gier niezależnych, nie reklamował sprzedaży, pozostawiając fanom spekulacje.

Zwykle, gdy gra trafia do sprzedaży zaraz po wydaniu, dzieje się tak dlatego, że nie jest w sprzedaży, ale nigdy nie widzieliśmy, aby gra na Switcha otrzymała tak dużą zniżkę tak szybko po jej wydaniu. W każdym razie za 2 USD i 198 MB możesz go teraz posiadać Opowieści o kotachgra o “farbach i narzędziach do malowania”, w której jeździsz na grzbietach “wielkich kotów”.

„Wsiadaj na latawiec i leć na przygodę! Biegnij po kwitnącej łące z uroczymi, małymi kotkami” — czytamy w oficjalnym opisie gry w sklepie Nintendo eShop. “Podróżuj na grzbietach wielkich kotów. Chwyć magiczny parasol i podziwiaj z góry łąki i pola. Odkryj ponad 30 motywów z bajkowymi postaciami i zwierzętami. Baw się kolorami i narzędziami do malowania. Stwórz własną krainę czarów

Czy gra to tylko dwa dolary? Cóż, za 2 dolary niewiele można kupić w ekonomii, nie mówiąc już o grach. Jednak nie ma recenzji tego tytułu, więc trudno jest dać więcej wglądu w to, czy jest wart dwóch Waszyngtonów. Aby uzyskać więcej informacji o Nintendo – nie tylko o najnowszych konsolach z rodziny Switch, ale o wszystkim pod parasolem Nintendo – kliknij tutaj lub zobacz odpowiednie i aktualne linki poniżej. W międzyczasie, jeśli ta oferta nie przypadnie Ci do gustu, koniecznie sprawdź ją nasz następny artykuł podświetlanie ofert na gry Marvela, gry Gwiezdne Wojny i nie tylko.

Leave a Comment