„Umartwiona” Valerie Bertinelli reaguje na wyznanie pocałunku Matthew Perry’ego

  • Valerie Bertinelli odpowiedziała na twierdzenia zawarte w pamiętnikach Matthew Perry’ego, które usłyszeli.
  • Taylor Swift odniosła się do twierdzeń Perry na temat TikTok, używając tekstu do jej nowej piosenki „Anti-Hero”.
  • „Czy ktoś źle się zachowuje w wieku 20 i 30 lat? Czy jesteś w złym humorze?” Ona napisała.

Valerie Bertinelli odpowiedziała na te twierdzenia ona i Matthew Perry kiedyś zerwali obok jej nieprzytomnego męża Eddiego Van Halena w nowym wideo tik tok za pomocą Nowa piosenka Taylor Swift „Anti-Hero”.

Przez ostatni tydzień fragment piosenki, która jest głównym singlem 10. album studyjny Swifta „Midnights”, stał się wirusowy na platformie udostępniania wideo, publikując ponad 105,4 tys. filmów użytkowników korzystających z dźwięku, aby ujawnić ich wady i cechy, które nie są godne podziwu.

W teledysku Bertinelli wydaje się nawiązywać do historii, którą gwiazda „Przyjaciół” opowiedziała w swoim nadchodzącym pamiętniku, gdy niezręcznie uśmiecha się i wypowiada słowa: „To ja, cześć, jestem problemem”, zanim włożyła głowę w dłonie .

„Czy ktoś źle się zachowuje w wieku 20 i 30 lat? Czy jesteś w złym humorze?” napisała o filmie, który od czasu opublikowania w czwartek zgromadził ponad 485 400 wyświetleń i 21 300 polubień.

„To mnie rozbawiło… Widziałem dziś rano historię o Matthew! Zrobiłaś wrażenie dziewczyno! Dobra robota!” jeden z obserwatorów napisał w komentarzach, skłaniając aktora do odpowiedzi za pomocą emoji z podglądaczem.

W nadchodzących wspomnieniach Perry’ego ”Przyjaciele, kochankowie i wielka straszna rzecz” aktor opisał, jak kiedyś oboje mieli „długą, skomplikowaną twarz”, podczas gdy ówczesny mąż Bertinellego, Eddie Van Halen, zemdlał pijany obok nich.

Gwiazda „Przyjaciół” powiedziała, że ​​„zakochał się szaleńczo” w Bertinellim i że była w „trudnym małżeństwie”, kiedy grali w krótkotrwałym sitcomie „Sydney”.

„Moja miłość była przytłaczająca; nie tylko była poza moją ligą, ale była także żoną jednej z najsłynniejszych gwiazd rocka na świecie, Eddiego Van Halena” – napisał Perry w swojej książce. Strona szósta.

Valerie Bertinelli siedząca obok Matthew Perry

Valerie Bertinelli i Matthew Perry na planie “Sydney”.

Kolekcja Ron Galella/Getty„Ważne jest, aby podkreślić, że moje uczucia do Valerii były prawdziwe” – kontynuował. „Byłem całkowicie oczarowany – to znaczy miałem obsesję na jej punkcie i miałem skomplikowane fantazje o tym, jak opuściła Eddiego Van Halena i spędziła ze mną resztę swoich dni.

Perry napisał, że zdał sobie sprawę, że Bertinelli również żywi do niego uczucia, gdy pewnego wieczoru był w domu jej i Van Halena.

„Byłem w domu Valerie i Eddiego, po prostu spędzałem czas i patrzyłem na Valerie i próbowałem ją rozśmieszyć. Kiedy ją rozśmieszyłeś, czułeś się, jakbyś miał metr wzrostu. W miarę upływu nocy było jasne, że Eddie dobrze się bawi owoc.” winorośle trochę za mocno, jeszcze raz i w końcu po prostu zemdlał, niecałe 3 metry od nas, ale mimo wszystko to była moja szansa!”, napisał.

„Gdybyś myślał, że tak naprawdę nie mam szans w piekle, to się mylisz, drogi czytelniku – Valerie i ja mieliśmy długą, skomplikowaną wizję. Stało się – może czuła się tak samo jak ja”.

„Powiedziałem jej, że myślałem o tym przez długi czas, a ona powiedziała mi wprost” – napisał Perry, ale okazało się, że była to przygoda na jedną noc, gdy wrócili do pracy w CBS. Bertinelli zachowywał się tak, jakby nic się nie stało.

Leave a Comment