Ujawniono Xbox Games With Gold na listopad 2022 r.

Firma Microsoft ogłosiła linię Xbox Games with Gold na listopad 2022 roku, w tym Roman Empire RTS Praetorians – HD Remaster i kooperacyjną strzelankę Dead End Job.

Według Przewód Xbox, aktualizacja biblioteki zaczyna się od Pretorianów 1 listopada (dostępna do 30 listopada). Dead End Job pojawi się w dalszej części miesiąca, 16 listopada (dostępne do 15 grudnia), podczas gdy październikowe Games With Gold oferujące Bomber Crew jest bezpłatne do 15 listopada.

Na Xbox One i Xbox Series X|S gra strategiczna Praetorians z 2003 roku doczeka się obróbki HD. W swoim dążeniu do zostania cesarzem będziesz poruszać się po politycznych intrygach Imperium Rzymskiego dzięki przeprojektowanym kontrolkom konsoli i wysokiej rozdzielczości wizualizacji. Remaster zawiera ponad 20 misji kampanii i tryb wieloosobowy online dla maksymalnie ośmiu graczy.

Kolorowe, zabawne strzelanie do duchów Dead End Job oferuje kolejną grę kooperacyjną dla tej usługi i nadal zawiera opcję gry w pojedynkę. Zainspirowany fantazją kreskówek z lat 90. zabójca paranormalnych szkodników Hector Plasm pozbywa się biur, restauracji i innych nieziemskich stworzeń za pomocą swojego niezawodnego miotacza plazmowego i opakowania próżniowego.

Październik to pierwszy miesiąc, odkąd Microsoft przestał uwzględniać gry na konsolę Xbox 360 w ramach programu Games With Gold. Przed zmianą usługa zwykle oferowała cztery gry, z których dwa są zarezerwowane dla tytułów na konsolę Xbox 360. Obie październikowe gry zostały pierwotnie wydane na Xbox One.

Biblioteka Games With Gold jest również dostępna dla subskrybentów Xbox Game Pass Ultimate, oferty premium, która łączy w sobie jej usługi. Jeśli jesteś zainteresowany uaktualnieniem, sprawdź naszą listę, aby uzyskać rozszerzoną bibliotekę cyfrową.

Andrea Shearon jest niezależną autorką wiadomości w IGN zajmującą się grami i rozrywką. Znajdź ją na Twitterze (@Majora) rozmawiając o FFXIV i innych grach RPG.

Leave a Comment