Ujawniono szczegółową poranną rutynę, dietę i reżim fitness Rishi Sunaki

Pan Sunak mówił o swoim ścisłym reżimie i wyborach żywieniowych

Nowy premier Wielkiej Brytanii Rishi Sunak jest entuzjastą fitnessu, a jego poranna rutyna z pewnością zainspiruje Cię do rozpoczęcia podróży do zdrowego życia. W zeszłym roku, podczas występu w „The Twenty Minute VC Podcast with Harry Stebbings”, Sunak mówił między innymi o swojej surowej rutynie i wyborach żywieniowych.

Pan Sunak powiedział w podcaście: „Wstaję między 6-7 rano, w zależności od tego, jaką mam siłownię”.

Ujawnił również swój reżim ćwiczeń i sposób, w jaki utrzymuje swoją sylwetkę. Powiedział, że wykonuje „jedną sesję Peleton, jedną sesję na bieżni i jedną sesję HIIT”.

Pan Sunak powiedział również, że podąża za amerykańskim instruktorem fitness Codym Rigsbym: „Jest zdecydowanie moim ulubieńcem od dawna, co oznacza, że ​​musisz dużo słuchać Britney (Spears). Ale wiesz, próbowanie motywacji nie jest złe. Ostatnio staram się dywersyfikować ”.

Pan Sunak powiedział, że przez większość dni obserwuje okresowy post. „Poszczę z przerwami, więc przez większość dni nie mam nic na śniadanie. Poza tym w ciągu tygodnia mamy grecki jogurt i jagody. , albo czekoladowa babeczka. Więc raz mam czekoladowe, słodkie ciasto ”.

„W weekend mamy pełne śniadanie w sobotę, a potem w niedzielę na przemian naleśniki i gofry. Robimy naleśniki w stylu amerykańskim, które są chrupiące i zapiekane z jagodami i truskawkami. Co tydzień mamy naleśniki lub gofry”.

W wieku 42 lat jest najmłodszą i pierwszą kolorową osobą na stanowisku premiera.

W swoim pierwszym przemówieniu do ludzi po nominacji na premiera, Rishi Sunak powiedział, że to „największy przywilej w moim życiu… będę pracował dzień w dzień, aby dostarczać”.

Polecany film dnia

Leave a Comment