Tygodniowy horoskop miłosny dla każdego znaku zodiaku od 31 października do 6 listopada 2022 r.

Tygodniowy horoskop miłosny każdego znaku zodiaku jest tutaj z kolejną prognozą astrologiczną dla Barana do Ryb od 31 października do 6 listopada 2022 r.

W tym cotygodniowym horoskopie miłosnym każdy znak zodiaku dociera do Ciebie głębokość portalu zaćmienia i w tym zaczyna odczuwać, że los bierze górę nad wyborem wolnej woli.

Po kilku ostatnich dniach, w których tak wiele się wydarzyło Zaćmienie Słońca w nowiu w Skorpionie może wydawać się cicho, gdy planety poruszają się w kierunku Skorpiona i Marsa, przechodząc w retrogradację w Bliźniętach, ale nie daj się zwieść pozorom.

Wszystko jest nadal zamieszane od zeszłego tygodnia, a historia nie jest całkiem skończona w tym tygodniu, bez względu na to, jak wiele pewnych rzeczy wydaje się być zakończonych.

Pierwsza kwadra Księżyca w Wodniku prawdopodobnie przyniesie szokujące rewelacje, z którymi będziesz musiał pracować, aby iść naprzód, zamiast pozwolić, aby twoje plany i marzenia się wykoleiły.

ZWIĄZANE Z: Najszczęśliwszy dzień tygodnia każdego znaku zodiaku od 31 października do 6 listopada 2022 r.

Ponieważ jednak dzieje się to podczas portalu zaćmienia, prawdopodobnie może również przynieść dokładnie przebudzenie, które jest niezbędne, aby pomóc ci oderwać się od tych cykli i wzorców, z których wyrosłeś w swoim życiu.

Pod koniec naszego cotygodniowego horoskopu miłosnego, 6 listopada, ciekawy taniec przeciwieństw między Wenus w Skorpionie i Uranem w Byku nawiązuje do tego samego motywu zaćmienia, aby pomóc Ci wybrać i stworzyć związek, w którym naprawdę możesz mieć wszystko, czego chcesz. .

Leave a Comment