Twórcy Overwatch 2 opisują główne wzmocnienia Morii, które pojawią się w przyszłej aktualizacji

Opublikowany: 2022-10-29T13:30:59

Zaktualizowano: 2022-10-29T13:31:12

Moira niedługo otrzyma kilka poważnych ulepszeń w swoim stylu gry, gdy twórcy Overwatch 2 wprowadzają poprawki do popularnego bohatera wsparcia.

Bohaterowie wsparcia to niedoceniani bohaterowie Overwatch 2. Zapewniają ratujące życie leczenie graczom w ogniu bitwy. Moira lub Miłosierdzie są niezbędne do przeniesienia ładunku na linię.

Szczególnie Moira jest popularnym wyborem dla graczy wspierających, dzięki jej przystępnemu stylowi gry nowicjusze i weterani podobnie.

Niektórzy gracze uważają, że Moira mogłaby być jeszcze lepsza, a twórcy zgadzają się z ulepszonymi modami, aby Moira była lepsza.

Moira uzyska lepszy „płynność i zdolność adaptacji” w Overwatch 2

Wyjątkowo niszczący zdrowie atak Moiry czyni ją cennym atutem dla każdego zespołu, ale główny projektant bohaterów, Alex Dawson, uważa, że ​​można zrobić więcej, aby poprawić wydajność Moiry.

W odpowiedzi na wątek z pytaniami graczy, Dawson skomentował: „Dla Moiry chcę się upewnić, że zrobimy to dobrze. Wiele osób uwielbia jej styl gry”.

Projektant kontynuował: „Chcemy, aby żadne dodatkowe narzędzie nie zakłócało płynności i dostępności”.

Dawson nie wspomniał przy tej okazji o żadnych konkretnych ulepszeniach, ale wyjaśnił, że „ma pewne pomysły” i że zostaną one wdrożone „w przyszłości” w przyszłości.

Gracze przyłączyli się do rozmowy Dawsona, doceniając jego wizję i sugerując nowe sposoby na zwiększenie atrakcyjności Bohaterów Wsparcia.

Użytkownik Twittera @Samuelchurch14 twierdził, że „Moira po prostu musi zostać zmieniona w sposób, który stymuluje więcej uzdrawiania”.

„Większość ludzi, których widzę, grających w Moirę, gra w nią, ponieważ chcą zdobyć dużo fragów bez konieczności zajmowania się czasem kolejki DPS” – dodali.

Ponieważ atak zadający obrażenia Morii, który kradnie HP przeciwnika, może być trudny do uniknięcia, większa liczba eliminacji jest jeszcze bardziej opłacalna.

Na razie gracze nie mogą się doczekać dodatku tajemnicza nowa postać Tank.

Leave a Comment