Twarde przyciski iPhone’a 15 Pro przewidywane pod względem głośności i mocy

Apple może planować zastąpienie klikalnych przycisków głośności i zasilania w iPhone 15 Pro i Pro Max przyciskami SSD w przyszłym roku. Analityk łańcucha dostaw, Ming-Chi Kuo, podzielił się tym szczegółem, porównując go do iPhone’a 7, zastępując klikający przycisk Home przyciskiem Home.

Naprawiono przyciski

Kuo przewiduje ta zmiana nastąpi w zaawansowanych modelach iPhone’ów wprowadzonych na rynek w drugiej połowie przyszłego roku.

„Moje najnowsze badania pokazują, że przycisk głośności i przycisk zasilania w dwóch nowych, wysokiej klasy modelach iPhone 15/2H23 mogą mieć konstrukcję przycisku półprzewodnikowego (podobną do projektu przycisku Home w iPhone 7/8 / SE2 i 3) . zastąpić fizyczną/mechaniczną konstrukcję przycisku”, przewiduje Kuo.

To powiedziawszy, jest to jedna zmiana, którą mogliśmy zobaczyć na iPhonie 15 Pro i iPhonie 15 Pro Max… czy Ultra? Tak czy inaczej, standardowy iPhone 15 i iPhone 15 Plus będzie trzymać się przycisków. Może to być reklamowane jako zwiększona trwałość dla iPhone’ów z wyższej półki. Nazwijmy to kolejny punkt za „Ultra” możliwość marketingowa.

Trzy silniki Taptic

Podobnie jak w przypadku przycisku Home, Kuo twierdzi, że Apple będzie polegać na wibracjach Taptic Engine, aby symulować wrażenie kliknięcia.

„Podobnie jak przycisk Home, Kuo twierdzi, że Apple będzie polegać na wibracjach Taptic Engine, aby symulować wrażenie kliknięcia” – pisze Kuo. „Ze względu na tę zmianę projektu liczba silników Taptic używanych w każdym iPhonie wzrośnie z obecnej liczby silników Taptic do trzech. W rezultacie znaczącymi beneficjentami będą dotychczasowi dostawcy Taptic Engine, Luxshare ICT (1. dostawca) oraz AAC Technologies (2. dostawca).

iPhone 15 też jest oczekuje się, że będzie to pierwsza seria upuść Błyskawicę na korzyść USB-C. Do premiery iPhone’a 14 dzieli nas zaledwie miesiąc, a już mamy jaśniejszy obraz tego, czego możemy się spodziewać za jedenaście miesięcy.

9to5Mac’s Take

To, co może być najciekawsze w przejściu iPhone’a 15 Pro w stan stały, to to, że może się to zdarzyć zanim Zegarek Apple.

Apple Watch Ultra to pokazuje, że nie potrzebujesz przycisków półprzewodnikowych, aby osiągnąć ekstremalną trwałość. Z drugiej strony na ostatnich iPhone’ach zdecydowanie schrzaniłem przyciski głośności i zasilania ekspozycja na żywioły i mój pięciolatek.

Co sądzisz o półprzewodnikowych przyciskach głośności i zasilania w iPhonie 15 Pro? Mniej wadliwych części lub większa złożoność dzięki dodatkowym silnikom Taptic? Pozwól nam wiedzieć co myślisz.

FTC: Używamy automatycznych linków afiliacyjnych z dochodami. Więcej.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej informacji o Apple:

Leave a Comment