Turek skazany na dożywocie za zepchnięcie ciężarnej żony z klifu w celu zebrania ubezpieczenia

ORAZ Turecki mężczyzna został skazany na dożywocie po tym, jak został skazany za zrzucenie ciężarnej żony z klifu, aby zebrać pieniądze na jej polisę ubezpieczeniową na życie.

41-letni Hakan Aysal został skazany na dożywocie po tym, jak w czerwcu 2018 r. został skazany za zepchnięcie swojej siedmiomiesięcznej żony, 32-letniej Semry Aysal, z klifu podczas wakacji w popularnej atrakcji turystycznej w południowej Turcji. Zostało to zgłoszone przez New York Post.

Władze uważają, że Aysal zwabił swoją żonę na skraj klifu, przekonując ją do zrobienia selfie, zanim ją odepchnie.

Po tym, jak jego żona zginęła w klifie o wysokości 1000 stóp, władze twierdzą, że Aysal próbował spieniężyć około 25 000 dolarów polisy ubezpieczeniowej na życie, którą wykupił przed przestępstwem, ale uniemożliwiło mu to dochodzenie policyjne. .

TURECKA GWIAZDA POPOWA GULSEN NA PIERWSZYM MIEJSCU W SĄDZIE W SPRAWIE POK SZKOŁY RELIGIJNEJ

Hakan Aysal został skazany na dożywocie po tym, jak zepchnął swoją żonę z klifu w Turcji
(wiadomosci)

Aysal początkowo nie przyznał się do winy, ale w ostatniej chwili zrobił szalony zarzut, który usłyszał Najwyższy Sąd Karny w Fethiye ale w końcu odmówił.

Świadkowie morderstwa i członkowie rodziny pary powiedzieli, że spokojne zachowanie Aysala po incydencie wzbudziło podejrzenia, że ​​śmierć była zamierzona.

TURECCY BADACZE POTWIERDZAJĄ PIERWOTNY CMENTARZ ŚW. MIKOŁAJA, ZNAJDUJĄ ŚW. Grób MICHAŁA POD FRESKIEM JEZUSA

Semra Aysal wraz z mężem Hakanem Aysal

Semra Aysal wraz z mężem Hakanem Aysal
(Wiadomosci)

„Kiedy poszliśmy do Instytutu Medycyny Sądowej po ciało, Hakan siedział w samochodzie” – powiedział w sądzie Naim Yolcu, starszy brat ofiary. „Moja rodzina i ja byliśmy zdruzgotani, ale Hakan nawet nie wyglądał na smutnego.

„Moja siostra zawsze była przeciwna zaciąganiu pożyczek” – dodał Yolcu. – Jednak po jej śmierci dowiedzieliśmy się, że Hakan zaciągnął pożyczki w imieniu mojej siostry.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Semra Aysal z mężem Hakanem Aysalem w tle

Semra Aysal z mężem Hakanem Aysalem w tle
(Wiadomosci)

Aysal będzie musiał służyć trzydzieści lat w więzieniu zanim będzie mógł zostać rozpatrzony o zwolnienie.

Kobietobójstwo staje się rosnącym problemem w Turcji, donosi New York Post, a Sztokholmskie Centrum Wolności poinformowało w tym roku, że 246 kobiet było zamordowany w Turcji w 2022 roku.

Leave a Comment