Touhou Valkyrie of Phantasm uruchamia Steam Early Access

Nowy Projekt TouhouInspirowana gra została uruchomiona we wczesnym dostępie na Steam. Walkiria Phantasm jest zapowiadana jako „szybki lot kontra gra walki” z postaciami z Projekt Touhou Gry.

Sprawdź poniższy zwiastun premiery gry we wczesnym dostępie.

Pragnienie W grze występują postacie takie jak Patchouli Knowledge, Reimu Hakurei, Marisa Kirisame i Youmu Konpaku. Walkiria Phantasm przyczepa. Założeniem gry jest zdobycie przez mieszkańców Gensokyi specjalnej broni zwanej „Valkyrie Arms” – potężnych zestawów urządzeń mech, pozwalających na intensywne ataki z powietrza. Przywieziona do Gensokyi przez tajemniczy meteoryt, broń Walkirii została przyłączona do najpotężniejszych mieszkańców tego obszaru, w tym do świątyni Reimu Hakurei.

Każda postać ma unikalny zestaw broni Walkiria, który odpowiada jej umiejętnościom. Gra polega na tym, że dwóch graczy lata i przyspiesza wokół areny, strzelając do siebie pociskami i wiązkami. Podobne do gier takich jak Gundam vs oraz Wirtualny włączony, gracze mogą blokować się nawzajem, aby ułatwić celowanie broni. Obsługiwana jest gra online, planowane są również bitwy dla czterech graczy.

Twórcy Areazero oczekują Walkiria Phantasm pozostać we wczesnym dostępie na Steam przez kolejny rok, ponieważ potrzebne są testy, opinie i poprawki, aby zapewnić, że wszystkie zaplanowane grywalne postacie są odpowiednio zbalansowane i dostrojone. Wersja gry we wczesnym dostępie oferuje około połowy planowanej zawartości fabularnej. Po ukończeniu pełny tryb fabularny będzie zawierał wiele zakończeń w ponad 30 etapach. Początkowy skład jest ograniczony do czterech grywalnych postaci, ale dzięki aktualizacjom lista powiększy się do ośmiu.

Walkiria Phantasm jest dostępny na PC przez Wczesny dostęp na Steam. 100. czarny ryneknajnowszy urzędnik Projekt Touhou tytuł, niedawno wydany na Steamie w języku japońskim.

Leave a Comment