Top Packers WR Allen Lazard mówi, że prawdopodobnie odpadł przeciwko Rachunki

ZIELONA ZATOKA, Wis. — Łatwiej się nie da Aaron Rodgers i walczącej ofensywie Green Bay Packers. Teraz będzie bez najbardziej zaufanego i produktywnego odbiorcy w zespole, Allen Lazard.

Lazard powiedział w czwartek, że prawdopodobnie odpadnie z niedzielnego meczu z Buffalo Bills z powodu kontuzji lewego ramienia, której doznał w drugiej połowie przegranej z Washington Commanders w zeszłym sezonie.

Powiedział, że kiedy pod koniec trzeciej kwarty zmierzył się ze swoim zdobyczą z 17 jardów, usłyszał w ramieniu „pyk, trzask, trzask”.

„Było też trzech mężczyzn Rice Krispies” – zażartował Lazard.

Był w dobrym nastroju po części dlatego, że prognozy na dłuższą metę są dobre. Powiedział, że nie martwi się spóźnieniem na dłuższy czas, co oznacza, że ​​powinien unikać kontuzjowanej rezerwy.

Jednak jego kontuzja pojawia się w momencie, gdy Rodgers wyraził niezadowolenie z kilku graczy w ataku z powodu powtarzających się błędów. Chociaż rozgrywający nie wymienił nazwisk, jasne jest, że Lazard jest jednym z tych, którym ufa. Po przegranej Waszyngtonie Lazard i biegacz powiedział: Aaron Jones byli jego najbardziej niezawodnymi kolegami z drużyny wśród graczy na pozycji umiejętności.

„Myślę, że poza tymi dwoma jest zbyt wiele mentalnych błędów” – powiedział Rodgers.

Lazard prowadzi zespół w odbiorach jardów (340) i przyłożeniach (cztery) i jest remisowany na drugim miejscu w złapaniach (26). Packers już wyszli Randall Cobb, który opuści co najmniej trzy kolejne mecze z kontuzją kostki. Nowicjusz Christiana Watsona (ścięgno podkolanowe) opuścił ostatnie dwa mecze, ale trenował oba dni w tym tygodniu i wydaje się, że jest na dobrej drodze do powrotu przeciwko Bills.

„Czuję się naprawdę dobrze ze sobą, więc kiedy tylko mogą mnie uwolnić i napełnić, [I will] idź”, powiedział Watson. „Za każdym razem, gdy tam jestem, niezależnie od tego, czy jest to kilka mniej powtórzeń, czy więcej powtórzeń, wychodzę tam i zmuszam się do wykonania wszystkich powtórzeń, które mam. Oczywiście po prostu wykorzystuję w pełni szansę, jaką mi teraz dają”.

Jak podaje Caesars Sportsbook, w czwartek Packers (3-4) zostali wymienieni jako 10-punktowi słabsi w stosunku do Bills (5-1). Linia była 11,5 dzień wcześniej.

Leave a Comment