Tom Brady wygląda staro, powinien przejść na emeryturę

Nate Burleson uważa, że ​​Tom Brady popełnił błąd, wracając.

Burleson dołączył do swoich byłych kohort w programie „Good Morning Football” NFL Network. w piątek rano po tym, jak Buccaneers przegrali z Ravens i spadł do 3-5.

– Tom powinien był odejść – powiedział były szerokopasmowy odbiornik. „Czy tylko ja tak myślę? Oto rzecz: chwalimy Toma Brady’ego od 20 lat, mówiąc, że jest KOZĄ, najlepszym rozgrywającym, jakiego kiedykolwiek grał, i angażując go w rozmowę z najlepszymi w każdym sporcie. Nie ma nic złego w krytyce”.

Słoń w pokoju to fakt, że 45-letni Brady rozwodzi się z modelką Gisele Bündchen. The wiadomość, że rozwód został sfinalizowany złamał się w czasie, gdy ten segment został wyemitowany w piątek. Nie wiadomo, jak bardzo wpłynęło to na występ Brady’ego na boisku.

Burleson porównał Brady’ego do Michaela Jordana w The Wizards i uznał, że gdyby Brady przeszedł na emeryturę po wygraniu Super Bowl z Bucs w sezonie 2020-21, „byłaby to największa emerytura we wszystkich dyscyplinach sportowych”.

Jednak Brady jest teraz w swoim drugim sezonie, odkąd ten Super Bowl i Tampa Bay słabną.

Tom Brady sfinalizował w tym tygodniu rozwód z modelką Gisele Bundchen.
Ikona Sportswire przez Getty Images

„To połączenie różnych rzeczy” – powiedział Burleson. „Nie ma rytmu. Nie ma soku. I nie wygląda jak stary Tom Brady – wygląda jak starszy Tom Brady”.

Najlepszą rzeczą dla Brady’ego i Bucsów jest to, że nie zakopali się jeszcze w tak głębokiej dziurze, że ich sezon jest nie do uratowania. W rzeczywistości, zgodnie z najnowszymi kursami na FanDuel, nadal są faworytami – 160 do wygrania NFC South.

Leave a Comment