Tom Brady i Gisele Bündchen rozwodzą się po 13 latach małżeństwa

Gwiazda rozgrywający NFL Tom Brady i supermodelka Gisele Bündchen kończą swoje ponad 13-letnie małżeństwo, ogłosił Brady w piątek na Instagramie.

Brady powiedział w swoim poście, że on i Gisele sfinalizowali rozwód w ostatnich dniach.

„Podjęliśmy tę decyzję polubownie iz wdzięcznością za wspólnie spędzony czas” – powiedział Brady. „Podjęliśmy decyzję o zakończeniu naszego małżeństwa po długich naradach. Oczywiście robienie tego jest bolesne i trudne, tak jak dla wielu ludzi, którzy każdego dnia na całym świecie przeżywają to samo. Niemniej jednak życzymy sobie nawzajem wszystkiego najlepszego, gdy podążamy za wszystkimi nowymi rozdziałami naszego życia, które jeszcze nie zostały napisane”.

Bündchen powiedziała w poście na Instagramie, że ona i Brady będą nadal wspólnie wychowywać swoje dzieci, „aby dać im miłość, opiekę i uwagę, na które tak bardzo zasługują”.

„Decyzja o zakończeniu małżeństwa nigdy nie jest łatwa, ale jesteśmy rozwiedzeni i chociaż oczywiście trudno jest przejść przez coś takiego, czuję się błogosławiony za czas, który spędziliśmy razem i zawsze życzę Tomowi wszystkiego najlepszego”.

45-letni Brady gra zawodowo w piłkę nożną od ponad dwóch dekad, a 42-letni Bündchen wypowiadał się publicznie o tym, że chce, aby przeszedł na emeryturę i spędzał więcej czasu z rodziną. Brady przeszedł na emeryturę po poprzednim sezonie, a następnie zmienił swoją decyzję i postanowił wrócić do Tampa Bay Buccaneers.

Odkąd się poznali, Brady, rozgrywający gwiazda, i Bündchen, supermodelka, są parą o wysokim profilu, stale w oczach opinii publicznej. Zanim się poznali, Brady wygrał już trzy Super Bowls z New England Patriots, a Bündchen był jedną z najbardziej znanych osób na świecie, najlepiej zarabiającym modelem i regularnie pojawiającym się na okładkach magazynów.

Podczas wspólnego czasu Brady wygrał cztery kolejne mistrzostwa, w tym jedno z Tampa Bay Buccaneers, a Bündchen często wspierał go na meczach i świętowaniu trofeów.

Brady i Bündchen pobrali się w 2009 roku po spotkaniu przez przyjaciela i poszli na pierwszą randkę w 2006 roku.

„W chwili, gdy go zobaczyłem, uśmiechnął się, a ja pomyślałem: „To najpiękniejszy, charyzmatyczny uśmiech, jaki kiedykolwiek widziałem!” – powiedział Bündchen. oraz w 2009 roku. „Siedzieliśmy i rozmawialiśmy przez trzy godziny. Musiałem iść do domu na Boże Narodzenie, ale nie chciałem wyjeżdżać. Znasz to uczucie, którego nie masz dość? Od pierwszego dnia, w którym się spotkaliśmy, nigdy nie wychodziliśmy ze sobą bez rozmowy”.

Odbyli dwie ceremonie, jedną w kościele katolickim w Santa Monica w Kalifornii, a drugą z przyjaciółmi w Kostaryce.

„Czasami mówię ludziom, że mój mąż i ja kochamy się tak bardzo, że dwukrotnie wyszliśmy za mąż” – napisała pani Bündchen w „Lekcji: Moja podróż do sensownego życia”.

Bündchen i Brady mają razem dwoje dzieci – syna Benjamina (12) i córkę Vivian (9). Brady ma również syna Jacka, 15 lat, z poprzedniego związku z aktorką Bridget Moynahan.

Po 22 sezonach w NFL, Brady ogłosił odejście w lutym, ale w marcu ogłosił, że wróci do Tampa Bay Buccaneers na kolejny sezon. Od tego czasu pojawiło się wiele spekulacji, czy Brady i Bündchen walczyli o jego decyzję o powrocie do piłki nożnej. Doprowadziło to również do pytań o to, czy ich problemy małżeńskie wpłynęły na Brady’ego na boisku w tym sezonie.

The Buccaneers mają w tym sezonie 3-5 i obecnie przegrywają w trzech meczach – pierwszy Brady od 2002 roku.

Przed rozpoczęciem tego sezonu Brady opuścił kilka praktykw tym mecz rozgrzewkowy. Trener Buccaneers, Todd Bowles, powiedział dziennikarzom w sierpniu, że Brady został usprawiedliwiony, gdy „zajmuje się pewnymi sprawami osobistymi”.

Leave a Comment