Tom Brady i Gisele Bündchen ogłosili rozwód



CNN

Tom Brady i Gisele Bündchen ogłosili w piątek, że rozwodzą się po 13 latach małżeństwa.

„Podjęliśmy tę decyzję polubownie i z wdzięcznością za wspólnie spędzony czas. Jesteśmy pobłogosławieni pięknymi i cudownymi dziećmi, które nadal będą w centrum naszego świata pod każdym względem. Będziemy nadal współpracować jako rodzice, aby zawsze mieć pewność, że otrzymają miłość i uwagę, na jaką zasługują” – napisał Brady w swojej relacji na Instagramie. „Podjęliśmy decyzję o zakończeniu naszego małżeństwa po długim namyśle”.

Bündchen powtórzyła swoje oświadczenie.

„Z wielką wdzięcznością za wspólnie spędzony czas, Tom i ja polubownie sfinalizowaliśmy nasz rozwód. Moim priorytetem zawsze były i będą nasze dzieci, które kocham całym sercem. Będziemy nadal współrodzić, aby dać im miłość, troskę i uwagę, na które tak obficie zasługują” – napisała. „Decyzja o zakończeniu małżeństwa nigdy nie jest łatwa, ale rozstaliśmy się i chociaż oczywiście trudno jest przejść przez coś takiego, czuję się błogosławiony za czas, który spędziliśmy razem i zawsze życzę Tomowi wszystkiego najlepszego”.

„Życzymy sobie nawzajem wszystkiego najlepszego, gdy rozpoczynamy wszystkie nowe rozdziały naszego życia, które jeszcze nie zostały napisane” – dodał Brady w swoim poście.

CNN poinformował o tym wcześniej że Brady, siedmiokrotny rozgrywający Super Bowl, który obecnie gra dla Tampa Bay Buccaneers, i jego wzorowa żona Bündchen zatrudnili prawników od rozwodów i zajmują się „problemami małżeńskimi”, według źródła bliskiego parze.

Oboje „żyli osobno”, powiedział CNN . źródło bliskie Bündchen Wrzesień.

Brady, 45 lat, odszedł z NFL w lutym, by później zmienić tę decyzję. Według jego głównego trenera Todda Bowlesa, w sierpniu wziął 11 dni wolnego od zgrupowania, aby „załatwić sprawy osobiste”.

W rozmowie z ona magazyn 42-letnia Bündchen, która upubliczniła się w zeszłym miesiącu, powiedziała, że ​​„martwi się” powrotem męża na boisko po tym, jak przeszedł na emeryturę zeszłej zimy.

„To bardzo brutalny sport, mam dzieci i chciałbym, żeby był bardziej obecny” – powiedział Bündchen w gazecie. „Z pewnością prowadziłem z nim te rozmowy w kółko. Ale w końcu czuję, że każdy musi podjąć decyzję, która działa [them]. Musi też podążać za swoją radością”.

W niedawnym wywiadzie na jego temat podcastBrady mówił o niektórych osobistych kosztach gry w NFL przez dwie dekady.

„Nie miałam 23 lat w Boże Narodzenie i nie miałam Święta Dziękczynienia od 23 lat, nie obchodziłam urodzin z osobami, na których mi zależy, którzy urodzili się między sierpniem a końcem stycznia. I nie mogę być na pogrzebach i nie mogę być na weselach” – powiedział Brady. „Myślę, że w twoim życiu przychodzi moment, w którym mówisz: „Wiesz co? Mam już dosyć i wystarczy i czas, aby przejść dalej, przenieść się do innych części życia.'”

CNN skontaktowało się z przedstawicielami Brady i Bündchen w celu uzyskania dalszych komentarzy.

Leave a Comment