Tom Brady i Gisele Bundchen ogłaszają rozwód po 13 latach

TAMPA, Floryda — rozgrywający Buccaneers Tom Brady W piątek ogłosił, że on i żona Gisele Bundchen sfinalizowali rozwód, kończąc 13 lat małżeństwa i miesiące spekulacji na temat konfliktów małżeńskich.

Brady napisał na Instagramie: „W ciągu ostatnich kilku dni ja i moja żona sfinalizowaliśmy wzajemny rozwód po 13 latach małżeństwa. Podjęliśmy tę decyzję polubownie i z wdzięcznością za wspólnie spędzony czas. którzy nadal będą w centrum naszego świata pod każdym względem. Będziemy nadal współpracować jako rodzice, aby zawsze mieć pewność, że otrzymają miłość i uwagę, na jaką zasługują.

„Podjęliśmy decyzję o zakończeniu naszego małżeństwa po długich naradach.

„Jest to oczywiście bolesne i trudne, tak jak dla wielu ludzi, którzy codziennie przechodzą przez to samo na całym świecie. Jednak życzymy sobie tylko wszystkiego najlepszego, gdy podążamy za każdym nowym rozdziałem naszego życia, zostać napisanym.

„Uprzejmie prosimy o prywatność i szacunek, gdy będziemy poruszać się po tym, co nas czeka w nadchodzących dniach i tygodniach. Dziękuję”.

Według dokumentów złożonych w hrabstwie Glades na Florydzie małżeństwo uznano za „nieodwracalnie zerwane”. Inne szczegóły rozwodu są zapieczętowane.

Para ma dwoje dzieci, Benjamina, 12 lat i Vivian, 9 lat. Brady ma również 15-letniego syna Jacka z aktorką Bridget Moynahan.

Bundchen uderzyła w podobny ton w swoim poście na Instagramie, ogłaszając rozwód pary.

„Decyzja o zakończeniu małżeństwa nigdy nie jest łatwa, ale jesteśmy rozwiedzeni i chociaż oczywiście trudno jest przejść przez coś takiego, czuję się błogosławiony za czas, który spędziliśmy razem i zawsze życzę Tomowi wszystkiego najlepszego”. Bundchen jest częściowo przeczytany.

Bucs przegrali 27-22 z Baltimore Ravens w czwartek wieczorem – ich piątą porażkę w ostatnich sześciu meczach – i Brady siedział przy swojej szafce, wyglądając na równie przygnębionego jak jego koledzy z drużyny. Blaine Gabbert oraz Ryan Griffin i trener rozgrywający Clyde Christensen próbował go pocieszyć.

Trener Buccaneers, Todd Bowles, został zapytany w piątek, jak życie Brady’ego odbiło się na rozgrywającym.

„Nie mogę powiedzieć na pewno. Tom jest bardzo prywatną osobą. Kiedy tu jest, wykonuje swoją pracę. I dużo się uśmiecha” – powiedział Bowles. „To naprawdę wszystko, z czym możesz się pogodzić. Myślę, że każdy – bez względu na zawód – przechodzi przez pewne rzeczy. Chodzi o to, jak sobie z tym radzisz i jak z tego wychodzisz. Jestem pewien, że jest ciężki, kiedy odchodzi ”. praca i tak dalej. Nie wiem ile. Myślę, że to do niego pytanie”.

To był niezwykły sezon dla Brady’ego, który wrócił z 40-dniowej emerytury.

Ogłaszając swój powrót, Brady opublikował dwa zdjęcia – jedno przedstawiające swoją ofensywną linię szykującą się do piłki i jedno przedstawiające Bundchena na spacerze z trójką swoich dzieci, wszystkie w stroju Bucsa. Napisał: „Kocham moich kolegów z drużyny i kocham moją wspierającą rodzinę. Dzięki nim wszystko jest możliwe”.

Bundchen wyraził publiczne poparcie dla powrotu Brady’ego do piłki nożnej, tweetowanie z 11 września, otwieracz sezonu w Tampa Bay. To był ostatni raz, kiedy pisała o Bradym w mediach społecznościowych.

Brady otrzymał 11-dniową przerwę podczas obozu szkoleniowego, aby zająć się tym, co Bowles powiedział, że było „osobistymi sprawami”, które wymagały od niego spędzania czasu z rodziną.

Zapytany o jego nieobecność po powrocie, Brady powiedział: „To wszystko jest osobiste. Każdy ma inne sytuacje, z którymi ma do czynienia. Mam 45 lat, stary. Dużo się dzieje… Muszę tylko spróbować najlepiej jak potrafisz, żeby zrozumieć życie”.

Podobno para mieszkała osobno, a Bundchen została kilkakrotnie sfotografowana w Miami i Nowym Jorku bez obrączki ślubnej w ostatnich tygodniach. W tym sezonie była również nieobecna we wszystkich domowych meczach Bucsów.

W wywiadzie dla magazynu Elle we wrześniu Bundchen wyraziła swoje obawy, że Brady nadal gra z powodu brutalnej natury gry, ale powiedziała: „Pod koniec dnia czuję, że każdy musi podjąć decyzję, która zadziała. [them]. Musi też podążać za swoją radością”.

Powiedziała też, że po latach wspierania Brady’ego i opieki nad rodziną, „Teraz będzie moja kolej”.

„Zrobiłem swoją część, aby być tam dla niego”, powiedział Bundchen. „Przeprowadziłem się do Bostonu i skupiłem się na tworzeniu kokonu i kochającego środowiska, w którym moje dzieci będą dorastać i wspierać jego i jego marzenia”.

W swoim 23. sezonie Brady walczy o swój ósmy tytuł Super Bowl i drugi w Tampa Bay. Jednak Bucs są drugie w NFC South z wynikiem 3-5 i przegrali trzy razy z rzędu.

Leave a Comment