Tom Brady i Gisele Bundchen ogłaszają rozwód po 13 latach małżeństwa

Tom Brady i Gisele Bundchen przybywają na galę Instytutu Kostiumów w Metropolitan Museum of Art (Met Gala), aby uczcić otwarcie „Niebiańskich ciał: moda i wyobraźnia katolicka” na Manhattanie w Nowym Jorku, 7 maja 2018 r.

Eduardo Muńoz | Reuters

Supergwiazda NFL Tom Brady i supermodelka Gisele Bündchen rozwodzą się po 13 latach małżeństwa, ogłosili w piątek.

„Podjęliśmy tę decyzję polubownie i z wdzięcznością za wspólnie spędzony czas” – 45-letni trener drużyny Tampa Bay Buccaneers stwierdził na Instagramie. „Jesteśmy pobłogosławieni pięknymi i cudownymi dziećmi, które nadal będą w centrum naszego świata pod każdym względem. Jako rodzice będziemy nadal współpracować, aby zawsze zapewnić im miłość i uwagę, na jaką zasługują”.

Ta sławna para wyszła za mąż w 2009 roku i ma razem dwoje dzieci: Benjamina, 12 i Vivian, 9. Brady ma kolejnego syna, Jacka, 15 lat, z byłą dziewczyną Bridget Moynahan. Brady i Bündchen mają łączną wartość netto w setkach milionów dolarów.

42-letni Bündchen powiedział w wydanym oświadczeniu na jej Instagramie„Decyzja o zakończeniu małżeństwa nigdy nie jest łatwa, ale jesteśmy rozwiedzeni i chociaż oczywiście trudno jest przejść przez coś takiego, czuję się błogosławiony za czas, który spędziliśmy razem i zawsze życzę Tomowi wszystkiego najlepszego”.

Brady powrócił do drużyny Tampa Bay Buccaneers w tym sezonie kilka tygodni po ogłoszeniu, że w lutym ogłosił przejście na emeryturę. W wywiadzie dla Elle Magazine we wrześniu, Bundchen wyraziła swoje obawy dotyczące powrotu Brady’ego do piłki nożnej na 23 sezon i jego trzeci z Buccaneers.

„Oczywiście mam swoje obawy – to bardzo brutalny sport, mam dzieci i chciałbym, żeby był bardziej obecny” powiedziała. „Z pewnością rozmawiałem z nim w kółko. Ale pod koniec dnia czuję, że każdy musi podjąć decyzję, która zadziała”. [them]. Musi też podążać za swoją radością”.

Brady’s Bucs wynosi w tym roku 3-5, co jest wyjątkowo słabym rekordem dla rozgrywającego, który wygrał siedem Super Bowl, w tym sześć z New England Patriots i jeden z Tampą.

Buccaneers przegrali z Baltimore Ravens w czwartek wieczorem.

Leave a Comment