To może być podgląd oprogramowania Pixel Tablet w akcji

Wcześniej w tym miesiącu, Google ujawnił więcej o tablecie Pixel i pojawiło się kilka specyfikacji z I/O 2022. Teraz możemy po raz pierwszy przyjrzeć się oprogramowaniu działającemu na tablecie Pixel.

Zespół Google Workspace był aktualizowanie aplikacji na duże ekrany od maja. Prace trwają, a Google Keep już dziś ogłosił „zaktualizowano skróty klawiaturowe Keep na Androida, aby lepiej pasowały do ​​korzystania z Internetu”. Po aktywacji możesz wyświetlić pełną listę, otwierając suwak nawigacji i przewijając w dół do „Skrótów klawiaturowych” na liście.

Google włączyło GIF tego działania, uważamy, że ten zrzut ekranu – wraz z innym przeciąganiem i upuszczaniem Arkuszy Google – pochodzi z tabletu Pixel. Wcześniej informowaliśmy, że tablet Pixel ma Rozdzielczość 2560 x 1600. Dwa GIFy — 674 x 421 (3,8x) i 512 x 320 (5x) można powiększyć.

Na obu zrzutach ekranu widoczne są wysokie paski stanu. Ikony z godziną znajdują się dalej od krawędzi ekranu niż w telefonach. Ta przestrzeń wykorzystuje trwały przełącznik kont w kształcie pigułki, który powinien zapewnić szybkie przełączanie użytkowników. Taki element jest już widoczny na ekranie blokady telefonu z Androidem 13 Pixel po zwiększeniu DP do 600. Jest to dobre dla tabletu Google jako urządzenia rodzinnego, które można łatwo udostępniać.

Panel główny ma tę samą wysokość co okno aplikacji z zaokrąglonymi dolnymi rogami. Na jednym zrzucie widzimy ikony tematyczne, a także skrót do przeglądania całej listy aplikacji. Gdy dwie aplikacje są wyświetlane obok siebie, możesz dostosować szerokość za pomocą suwaka pośrodku.

Oficjalnie pokazała firma Google Ekran główny tabletu Pixel spojrzenie na zoptymalizowany Pixel Launcher, który zawiera pasek wyszukiwania w stacji dokującej. Firma pokazała też w akcji ekran blokady i Asystenta Google, a my udostępniliśmy więcej wcześniej w tym tygodniu.

Więcej o tablecie Pixel:

FTC: Używamy automatycznych linków afiliacyjnych z dochodami. Więcej.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej informacji:

Leave a Comment