The Eagles’ Jalen Hurts połączony z AJ Brownem za trzy podania przyziemienia w pierwszej połowie

FILADELFIA – Już prawie Halloween, więc dobrze, że “Swole Batman” zrobił w niedzielę duże wrażenie na Orłach.

Odbiorca AJ Brownkto dostał swój pseudonim z narożnika? Dariusz Zabójca na początku sezonu popisał się swoimi umiejętnościami superbohatera, wykonując trzy podania przyziemienia w pierwszej połowie przeciwko Pittsburgh Steelers, pomagając Philly uzyskać przewagę 21-7.

Przy pierwszym połączeniu niszczycieli czołgów wyglądało na to, że uderzenie Jalena Hurtsa może zostać przechwycone przez najwyższe bezpieczeństwo Minkah Fitzpatrickale Brown zbliżył się i podszedł do trzeciego przyłożenia w sezonie.

W drugim Hurts rzucił perfekcyjnie trzecie i ósme podanie, które Brown złapał w kroku na przyłożenie z 27 jardów.

Trzeci wynik był podobny do drugiego, a Hurts ponownie uderzył Browna po prawej stronie na 29 jardów.

Kiedy Brown wszedł do gry, nie zanotował meczu na 100 jardów od pierwszego tygodnia przeciwko Detroit Lions – seria pięciu meczów, która była drugą najdłuższą w jego karierze. Trzecie przyłożenie dało mu pięć złapań na 113 jardów i 3 TD w dniu.

Według ESPN Stats & Information Brown jest piątym zawodnikiem Eagles w ciągu ostatnich 20 sezonów z ponad trzema przyłożeniami w meczu, dołączając do Terrella Owensa (dwukrotnie w 2004 roku), Briana Westbrooka (2004), Kevina Curtisa (2007) i Rileya. Coopera (2013).

Hurts ma teraz trzy przyłożenia na ponad 20 jardów tego dnia, co jest zaledwie drugim przypadkiem, kiedy ESPN rozpoczął śledzenie jardów w 2006 roku, kiedy rozgrywający Eagles miał trzy takie przyłożenia (Nick Foles w 2013 roku). Po raz pierwszy od 2006 roku odbiornik Eagles miał trzy przyłożenia na odległość ponad 20 jardów.

Leave a Comment