Ten tajemniczo usunięty film sugeruje, że remake Metal Gear Solid 3 może zostać ogłoszony podczas The Game Awards

Wygląda na to, że remake Metal Gear Solid 3: Snake Eater może zostać ogłoszony podczas nadchodzących rozdań The Game Awards.

Wiadomość pochodzi z usuniętego teraz wideo, które podobno pojawiło się dzisiaj na kanale YouTube chińskiego studia Virtuos.

Jednak nigdy nie można usunąć czegoś szybciej, niż ktoś może zapisać kopię; Film Virtuosa – niezależnie od tego, czy wyciekł celowo, czy w inny sposób – jest teraz krąży, a fani Metal Gear spekulują, że remake może wkrótce zostać formalnie potwierdzony.


Zagrajmy w Metal Gear Solid 3: Snake Eater – Late to the Party.

Wygląda na to, że przyczepa – wydaje się czyścić tak szybko, jak się ładuje – zawiera frazę alfabetu Morse’a „8 grudnia 1964”. 8 grudnia to data rozdania nagród, natomiast 1964 to rok, w którym odbywa się Snake Eater (dzięki, MP1 st).

Co ciekawsze, ten dziwny nacięcie wideo zbiega się z niedawnym wydaniem film rekrutacyjny w którym Virtuos dzielą „dzień z życia Virtuos Montreal”. Na filmie widać artystę z nieśmiało wyeksponowaną na boku The Art of Metal Gear Solid.

Wszystko to przychodzi rok po remake’u Metal Gear Solid 3 został po raz pierwszy ogłoszony jako będący w trakcie pracz Konami podobno przekazującym rozwój do Virtuos Studios.

ICYMI, aktor Oscar Isaac ujawnił, że wciąż ma nadzieję, że długo oczekiwany film Metal Gear Solid się wydarzy.

W niedawnym wywiadzie na temat jego nadchodzącej powieści graficznej, Isaac został poproszony o aktualizację filmu i łaskawie zobowiązany, aczkolwiek bez podania żadnych solidnych informacji na temat rozwoju filmu.

„Chcemy, żeby tak się stało” – powiedział Isaac. „Podekscytuj się. Jaki jest scenariusz? Jaka jest historia? Jak leci?” […] Ale mam nadzieję, że dojdzie do skutku, ponieważ ma tak duży potencjał.

„To niesamowita gra. To moja ulubiona” – potwierdził.

Leave a Comment