Telewizory Samsung 2022 The Frame Smart TV są teraz tańsze niż kiedykolwiek

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez naszą redakcję, niezależną od naszej macierzystej firmy. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli dokonasz zakupu za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską. Wszystkie ceny są aktualne w momencie publikacji.

Ramka firmy Samsung — inteligentny telewizor, który po wyłączeniu wygląda jak sztuka — po prostu osiągnął rekordowo niską cenę. W ramach Samsung Week, wydarzenia trwającego do 1 listopada, 55-calowy Samsung Frame będzie kosztował 998 USD, setki mniej niż w Prime Day kilka tygodni temu. Chociaż te zestawy są nadal drogie ze zniżką, trudno je pokonać, jeśli chcesz telewizor, który pasuje do Twojej przestrzeni lepiej niż standardowa czarna skrzynka.

Kup Samsung The Frame 55-calowy na Amazon – 998 USD

Jako telewizor Frame zapewnia żywą jakość HD dzięki panelowi QLED 4K oraz intuicyjnemu interfejsowi Smart TV System operacyjny Samsung Tizen. Ale prawdziwą atrakcją jest to, że telewizor jest wyłączony. W trybie sztuki The Frame wyświetla obrazy z obszernej galerii dzieł sztuki. Wybieraj spośród klasycznych obrazów olejnych artystów, których znajdziesz w Luwrze, lub nowoczesnych fotografii wschodzących gwiazd. Mam starszy model The Frame i zaskoczyłem więcej niż jednego gościa, kiedy zmieniłem moją „sztukę” na odcinek Dom sowy.

Jedynym zastrzeżeniem jest to, że będziesz potrzebować subskrypcji Samsung Art Store (obecnie 8 USD miesięcznie), aby uzyskać dostęp do całej kolekcji, ponieważ bez niej dostępny jest tylko mały podzbiór.

Aby naprawdę sprzedać pomysł, że wyświetlasz sztukę zamiast telewizora, rama jest standardowo wyposażona w szkło antyrefleksyjne i osobny procesor, aby utrzymać niski, zagłębiony profil. Procesor łączy się za pomocą cienkiego kabla, który jest trudny do zauważenia, zwłaszcza jeśli upuścisz go za ścianę podczas montażu telewizora.

Uzyskanie ceny poniżej 1000 USD za 55-calowy model było do tej pory niespotykane. A teraz wszystkie rozmiary aż do ogromnego 85-calowego są mocno przecenione. Jeśli rama nie jest w Twoim stylu lub szukasz telewizora do użytku na zewnątrz, wyprzedaż Samsung Week również obniżyła ceny TV na tarasie a nawet niektóre z nich projektory firmowe.

Kupuj oferty tygodniowe Samsung na Amazon

Podążać @Engadgetdeals na Twitterze i zapisz się do newslettera Engadget Deals aby uzyskać najnowsze oferty technologiczne i porady dotyczące zakupów.

Leave a Comment