Telewizor The Frame firmy Samsung osiągnął właśnie najniższą cenę na początku Czarnego Piątku

Jeśli oglądałeś popularne 55-calowy telewizor The Frame firmy Samsung, może teraz jest właściwy moment, aby go kupić. Telewizor o podwójnym przeznaczeniu jest w najniższej cenie w historii w ramach wczesnej oferty w Czarny piątek, więc być może nie będziesz musiał czekać do końca listopada, aby go kupić. Niektóre z najlepszych ofert z okazji Czarnego Piątku pojawiają się u sprzedawców detalicznych, a Amazon już wkracza do akcji, w tym ogromny rabat w wysokości 500 USD na innowacyjny telewizor The Frame firmy Samsung.

Ale już, 55-calowy telewizor Samsung Frame QLED Smart TV kosztuje 997 USD na Amazon (otwiera się w nowej karcie). To o 500 USD mniej od zwykłej ceny detalicznej wynoszącej 1499 USD. Ta wczesna wyprzedaż w Czarny piątek obniża cenę telewizora Samsung Frame do nowego rekordowo niskiego poziomu i jest to jeden z nich najlepsze oferty telewizyjne w tej chwili.

Telewizor Samsung Frame jest jednym z najlepsze telewizory QLED możesz go teraz kupić, ale w zasadzie nie działa tak samo jak telewizor. Ta nowa koncepcja opiera się na tradycyjnym telewizorze i sprawia, że ​​wygląda on jak ramka do zdjęć. Ma innowacyjną konstrukcję, która wygląda jak dzieło sztuki, a gdy nie używasz ramki Samsung do oglądania programów telewizyjnych i filmów, można ją ustawić tak, aby wyświetlała rodzinne zdjęcia lub słynne dzieła sztuki.

Samsung Frame 2022 przyniósł kilka bardzo potrzebnych ulepszeń. Na początek bardzo przydatnym dodatkiem jest nowy matowy wyświetlacz z powłoką antyodblaskową. W rzeczywistości sprawia, że ​​The Frame jest prawie nierozpoznawalny jako telewizor w trybie artystycznym. Ma również smuklejszą konstrukcję i orientację obrotową, jak Netgear Meural.

Nagrywamy w naszym Samsung The Frame QLED 4K Smart TV Recenzjajednak, że połączenie telewizora z cyfrową ramką na zdjęcia może nie być dla wszystkich i niesie za sobą pewne wady.

Jako prawdziwy telewizor The Frame działa wyjątkowo dobrze. Nie do końca mogę to dopasować najlepsze telewizory Samsungjak QN90A Neo QLED, ale nadal zapewnia ostry obraz z żywymi kolorami i głęboką czernią. Jego dźwięk też nie jest niczym do kichania, a częstotliwość odświeżania 120 Hz jest godna pochwały. Jeśli chcesz po prostu czysty telewizor, możesz uzyskać lepszą specyfikację za tę cenę, ale nie należy zapominać, że The Frame ma służyć jako wyświetlacz i świetnie wygląda na ścianie.

Model sprzedawany w ofercie Amazon Black Friday ma 55-calowy wyświetlacz 4K, panel QLED o rozdzielczości Ultra HD i HDR, ale można też dostać większe rozmiary tego telewizora.

Otrzymujesz również kompatybilność z asystentem głosowym, z wbudowaną Amazon Alexa, a także kompatybilność z Asystentem Google. Oznacza to, że możesz sterować telewizorem za pomocą dźwięku swojego głosu.

Istnieją pewne negatywy, takie jak nieco wąskie kąty widzenia i interfejs smart TV, który może być szybszy i bardziej intuicyjny. Ale ogólnie to dużo.

Jeśli jesteś miłośnikiem sztuki i chcesz spróbować wszystkiego w swoim salonie, ten telewizor Cię nie zawiedzie. A jeśli chcesz rozważyć kilka alternatyw przed podjęciem decyzji, koniecznie sprawdź nasze podsumowanie najlepsze oferty telewizyjne Również.

Dalej: To są 19 najlepszych ofert Amazon, które możesz uzyskać teraz.

Leave a Comment