TCU rzuca dzikie podanie w ostatniej minucie, które kończy się TD i pokrywa spread

Obstawiający TCU potrzebowali czegoś śmiesznego, aby pokryć spread w sobotę.

Stało się coś zabawnego.

Rogaty Żaby były faworytem 7,5 punktu w BetMGM na sobotni mecz z Wirginią Zachodnią. TCU miało swoje chwile, kiedy wyglądało na to, że może osłaniać, ale lądowanie Mountaineers na niewiele ponad cztery minuty przed końcem, zmniejszyło prowadzenie TCU do 34-31.

Doświadczeni gracze znali matematykę. TCU potrzebowało przyłożenia, ale Horned Frogs byliby równie szczęśliwi, gdyby skończyli czas i wrócili do Teksasu z trzypunktową przewagą. Dobre dla nich, złe dla graczy.

W ostatniej minucie TCU próbowało przebiec zegar. Poszli na to na czwartym i pierwszym. Obstawiający prawdopodobnie nawet nie zwracali na to uwagi, ponieważ nawet gdyby TCU padło pierwszą przegraną, uklękliby przed zdobyciem bramki. Na pewno nie zrobią nic szalonego, jak penetracja głęboko…

czekaj, co?

Panowie. Zachodnia Wirginia wskoczyła na spalonego, a TCU QB Max Duggan zdecydował, hej, dlaczego by tego nie rzucić? Savion Williams ręcznie wykonał narożnik, wciągnął podanie i zdobył nieprawdopodobne przyłożenie, aby uzyskać jeszcze bardziej nieprawdopodobną osłonę.

A do tego szaleństwa, suma za mecz wyniosła 68,5. Przyłożenie przesunęło wynik z 65 do 72. Jeśli miałeś stan Wirginia Zachodnia i poniżej, ten bad beat nie jest tym, z którego wrócisz w najbliższym czasie.

TCU mogło iść naprzód o metr. Duggan mógł rzucić kolano po spalonych (i prawdopodobnie powinien był; gdyby Williams został wezwany do ingerencji w podanie ofensywne, kary zostałyby wyrównane). Sama gra miała niewielkie szanse na ukończenie. Williams mógł go złapać o metr za mniej.

W tej grze wszystko mogło pójść nie tak. West Virginia +7,5 typerzy (i mniej typerzy) byli chorzy, gdy doprowadziło to do przyłożenia i 10-punktowego zwycięstwa TCU.

Rozgrywający TCU Horned Frogs Max Duggan (15) miał wielki dzień w zwycięstwie nad Wirginią Zachodnią. (Zdjęcie: Frank Jansky/Icon Sportswire za pośrednictwem Getty Images)