Taylor Swift nigdy nie spodziewała się, że inni ludzie będą dbać o jej „bardzo osobiste” nagrania

Taylor Swift zatrzymany Graham Norton Show w piątek (28 października) w Wielkiej Brytanii, aby porozmawiać o swoim nowym albumie Środek nocy i zaangażowała się w proces ponownego nagrywania swoich pierwszych sześciu albumów.

„Pomyślałam, że kiedy zrobię je po raz pierwszy, będę mogła zrobić je ponownie”, powiedziała po krótkim wyjaśnieniu, w jaki sposób jej wsteczny katalog z 2006 roku Taylor Swift do 2017 reputacja został kontrowersyjnie sprzedany firmie Scooter Braun po zmianie wytwórni płytowej z Big Machine na Republic.

Więcej od Billboardu

Związane z

Taylor Swift

Taylor Swift

„Midnights” Taylora Swifta sprzedaje już milion albumów w USA (aktualizacja)

28.10.2022

Kiedy Norton zapytał, czy strategia stojąca za spin-offem działa w radiu, supergwiazda odpowiedziała: „Tak… jedną z rzeczy, za które byłem najbardziej wdzięczny, było to, że w Ameryce istniała wielostacyjna firma o nazwie iHeart, która obiecała tylko grać. moja nowa wersja. I powiedzieli, że zastąpią go starymi wersjami za każdym razem, gdy wydam nową wersję piosenki.

– Co jest dla mnie takie miłe – kontynuował Tay. „Ponieważ jest to coś, na czym mi zależy, ale nie oczekuję, że inni będą się troszczyć. To coś, co jest dla mnie bardzo osobiste i wymaga dużo pracy, ale jest to dla mnie naprawdę zabawne i satysfakcjonujące i nie mogę uwierzyć, że ludzie naprawdę się za tym zabrali.

Podczas talk show do Swifta dołączyli na kanapach Bono, aktor Eddie Redmayne i była profesjonalna brytyjska gwiazda piłki nożnej Alex Scott, z których wszyscy wydawali się wyraźnie wspierać plan ponownego nagrania supergwiazdy wraz z Nortonem. Redmayne i piosenkarka również mogli wspominać we wspólnym wywiadzie niefortunny test ekranu zrobili razem jako Marius i Eponine w musicalu filmowym 2012 Słaby – chociaż druga rola ostatecznie trafiła do aktorki z West Endu, Samanthy Barks.

Zobacz, jak Swift otwiera się na temat jej procesu ponownego nagrywania poniżej.

Kliknij tutaj, aby przeczytać cały artykuł.

Leave a Comment