Tata uważa, że ​​handlarze seksem biorą na cel córkę z więzami

Zmartwiony ojciec zainteresował się TikTok po tym, jak zauważył przerażający szczegół na samochodzie swojej córki.

Użytkownik @Boogeyman0302 stworzył teraz wirusowy TikTok, który pisze nad klipem „uważaj. Przyciągnęła ponad 26 milionów wyświetleń.

“Więc słuchaj. Nie obchodzi mnie, czy zgadzasz się z wieloma moimi filmami, czy nie. Ale zdecydowanie chcę, żebyś zwrócił na to uwagę” – mówi w filmie, idąc w kierunku samochodu córki.

Wyjaśnia, że ​​jego córka pracuje w mieście i zwykle kończy pracę o 3 nad ranem i wraca do domu. Ale przez ostatnie trzy poranki zauważył coś dziwnego na klamce tylnych drzwi pasażera jej samochodu – zwisający czarny suwak.

„Nie wiedziałem, co to jest, ciągle go odcinałem” – mówi, wskazując na suwak, który zawsze jest w tym samym miejscu.

Według brata mężczyzny działa to jak ostrzeżenie, aby poinformować handlarzy seksem, że ktoś jest samotny i bezbronny.
boogeyman0302/TikTok
Ojciec, o którym mowa, zauważył krawat na samochodzie córki.
Zmartwiony tata zauważa suwak zwisający z klamki córki.
boogeyman0302/TikTok

„Zapytałem ją i powiedziałem: „O co chodzi z zamkiem błyskawicznym, który nosisz każdego ranka na tylnym uchwycie pasażera?”. Odciąłem to przez ostatnie trzy poranki.

„Powiedziała: »Nie wiem, o czym do diabła mówiłem«” – powiedział.

Według brata mężczyzny opaski na suwak działają jak ostrzeżenie, aby poinformować prostytutki, że ktoś jest bezbronny.
Według brata mężczyzny, działa to jak ostrzeżenie, aby poinformować handlarzy seksem, że ktoś jest bezbronny.
boogeyman0302/TikTok

Dopiero gdy mężczyzna rozmawiał ze swoim bratem – który pracuje w organach ścigania – zdał sobie sprawę, że zamki błyskawiczne mogą być w rzeczywistości czymś złowrogim.

“Wspomniałem [the zip ties] i stał się bardzo cichy”, mówi, dodając, że kazano mu natychmiast odciąć etykiety.

“[He said] handlarze usługami seksualnymi i ludzie, którzy zasadniczo kradną wrażliwe kobiety, umieszczają go w samochodzie w miejscu, gdzie nie jest dla nich łatwo widoczny” – zauważa ojciec. „Ale inni ludzie, którzy faktycznie kradną, wiedzą dokładnie, co to znaczy.

Według brata mężczyzny, więzy są zasadniczo używane jako sygnały, aby pokazać handlarzom seksualnym lub porywaczom, że ktoś jest sam i jest łatwym celem.

„Dzięki temu wiedzą, że ta osoba jest bezbronna, że ​​są sobą” – wyjaśnił.

Historie łączące zamki błyskawiczne z handlem seksem krążą w Internecie od lat, a kilka z nich zostało uznanych za mistyfikacje. Policja w San Angelo w Teksasie, wydał oświadczenie w 2018 r. po tym, jak posty w mediach społecznościowych dotyczące czarnych zamków błyskawicznych i handlu seksem w okolicy stały się wirusowe. W oświadczeniu stwierdzono, że policja w rzeczywistości nie otrzymała żadnych doniesień o porwaniu lub handlu ludźmi na tym obszarze, ani nie widziała, by czarne krawaty były wykorzystywane do atakowania ofiar. Snopy odrzucone posty o opaskach błyskawicznych i handlu ludźmi to „wirusowe straszydło”.

Projekt Polaris, organizacja non-profit zajmująca się zwalczaniem handlu ludźmi w celach seksualnych i pracy, on zauważył „Handel seksualny bardzo rzadko zaczyna się od przymusowego uprowadzenia lub nawet od nieznajomego”. Ofiara jest raczej utrzymywana przez kogoś, kogo znają i któremu ufają, a następnie nadużywa relacji. Jednak organizacja mówi również, że „każda sytuacja jest inna”.

TikToker @boogeyman0302 najwyraźniej jest w stanie wysokiej gotowości. Kończy swój klip, zachęcając komentatorów do zachowania czujności.

„Jeśli masz nastoletnie dziewczyny, które późno w nocy jeżdżą, sprawdzaj ich samochód każdego ranka” – mówi. „Poszukaj czarnego krawata na suwak lub czegokolwiek, co się wyróżnia, i natychmiast go zdejmij”.

Leave a Comment