Tak, przycisk Aktualizuj w Sklepie Google Play stał się większy

W ostatnich tygodniach Sklep Play wybrał ich garstkę nowe funkcje dla wielu urządzeń oraz nadchodzi więcej. Znacznie mniejszym ulepszeniem Sklepu Google Play jest większy przycisk Aktualizuj.

Google materiał wyjściowy, który wprowadzasz dla Sklepu Play zastosowanego tylko do ekranu startowego i pojawiły się bardziej nowoczesne przyciski w lipcu. Kształt przeszedł od prostokątów z lekko zaokrąglonymi rogami do linii przypominających pigułki.

W ostatnich dniach Sklep Play coraz częściej wdrażał większe przyciski „Aktualizuj wszystko” i „Aktualizuj”, co skutkuje wyższymi celami dotykowymi. W drugim przypadku pomaga, jeśli masz listę aktualizacji aplikacji.

To ulepszenie zostało wywołane przez aktualizację po stronie serwera.

Tymczasem niektórzy użytkownicy mogą napotkać błąd w Sklepie Play, w którym aplikacja ulega awarii po otwarciu sekcji Bezpieczeństwo danych zapisu. Przeprowadziliśmy replikację na kilku urządzeniach z tym samym kontem (i w wersji 32.8.18-21), ale większość sprawdziliśmy, czy działa poprawnie.

Po rozwinięciu (w przypadku aplikacji, które zostały już pobrane) menu rozwijanego Bezpieczeństwo danych, dotknięcie „Wyświetl szczegóły” na krótko wczytuje stronę pełnoekranową przed awarią. Przy drugiej próbie otwarcia i awarii system Android wyświetli okno dialogowe „Sklep Google Play ciągle się zatrzymuje”. Osoby poszkodowane mogą sprawdzić bezpieczeństwo danych play.google.com.

Więcej w Google Play:

Dylan Roussel przyczynił się do powstania tego artykułu.

FTC: Używamy automatycznych linków afiliacyjnych z dochodami. Więcej.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej informacji:

Leave a Comment